| Radaaa a întrebat:

Ce le place bărbaților cel mai mult in timpul sexului?

21 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreabă i

| Radaaa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Decât asa răspuns doar ca sa fie la număr mai bine abține-te smr tu

| Goete a răspuns:

**** in ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La asa o intrebare de ccat asa raspuns

| Radaaa explică (pentru anonim_4396):

Mi-ai zis-o de mi-ai linso.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de femeie.
Pe unele as vrea sa mă închin la ele și să le dau limbi la păsărică.
Iar pe altele alte chestii, mă amuză cum încerci să-ți accentuezi fundul ăla care nu-l ai, sincer pe tine mi-ar place sa te fwt in cur până te sparg, te-as baga cu capul in wc și m-aș termina pe capac și te-as pune sa lingi de pe el.

| Radaaa explică (pentru anonim_4396):

Și dacă ti-as spune ca nu-s eu in poza, s-ar schimba situația? laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti pictor de biserici cumva? Ca daca te inchini la ele si nu le pictezi si o icoana, cam degeaba toata treaba...winking

| Radaaa explică (pentru GabiDumitrescu):

Lasă-l saracu sa lingă timbre in continuarelaughing de unde nu e, nici Dumnezeu nu cere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Asta diferă în funcție de individ și nu este ceva generalizat. Fiecare bărbat e diferit. Succes!

| Devil21 a răspuns:

Oralul si contactul vizual

| Radaaa explică (pentru Devil21):

Hmm dar nu tuturor le place oralul. gen al meu nici nu vrea sa audă sa ii fac eu asa ceva. laughing.

| Daz01 a răspuns (pentru Radaaa):

Tocmai, trebuie să îl întrebi pe el ce i-ar plăcea cel mai mult... după cum vezi ce place cuiva, altuia nu-i place deloc. Nu avem de unde să știm ce îi place lui așa că descoperă-l tu.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Radaaa):

Daca isi poate face singur, ferice de el! happy Ca sa raspund la subiect, depinde de la caz la caz. Cite bordeie, atitea obiceie.

| Radaaa explică (pentru GabiDumitrescu):

laughingadevărat

| Radaaa explică:

laughing prost e, măcar noroc sa aibă

| Sofer a răspuns (pentru Radaaa):

Momentul când îți legi parul și începi sa ii faci oral.

| callerofthestorms a răspuns:

Ca femeia sa taca din gura si sa fie obedienta, asa cum ar trebui sa fie in general

| Radu_Marius_1994 a răspuns:

Sa dai ochii peste cap si sa gemi tare

| AlinRO147 a răspuns:

Blowjob

| Haifaa a răspuns:

Sa le lingi coaile!