| Nik_Nicola_1983 a întrebat:

Ce le place la fete mai mult la un baiat casa le atraga? De fel care sunt preferintele lor ca sa fie atrase de acel baiat?

Răspuns Câştigător
| Stiicumzic a răspuns:

NU AM INTELS APROAPE NiMIC DIN CE.AI SCRIS DAR CRED CA LA CE TI.AM SCRIS ITI VA FI UMPIC DE AJUTOR.Sa fi prietenos,fetelor le place sa le spui pe "Nume" adica "ce faci..." o fata te va place cu siguranta daca gandesti la fel despre viata ca ea sa aveti multe in comun, le place sa fi glumet dar sa nu ai vrajeli la tine ca aproape toti fac asa adica" Esti frumoasa, esti draguta..., apropie-te pe langa ea, fetele nu se uita asa de atent la un baiat pentru frumusetea lui dar trebui sa fi si un pic dragut, nu zic ca tu nu esti, toti suntem in felul nostru,. si sa iti arati mereu zambetul in fata ei se va smti placut.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inaltima,fata lata masculina,bratele musculoase,caracter de barbat hotarat,sa fie amuzant, indiferent, badboys, sa fie popular, frumos sa prezinte interes

| deeeaqq a răspuns:

Pune şi tu punct la sfârşit că nu înțeleg nimic. Şi mai rămăn şi fără aer. -.-

*chestia asta şi pentru tipu care a răspuns mai sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puta mare.

| LupuRobert a răspuns:

Să știe să scrie.