| Ganderoaica a întrebat:

Ce loc alege un băiat ca sa-ti spună sentimentele sale? In parc, la scoala?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Cred ca mai degraba in parc sau la o terasa/restaurant, la scoala e prea multa lume ca sa iti poti spune sentimentele.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gr4ande440q a răspuns:

În situl de la sarmisegetusa

| Gr4ande440q a răspuns:

Cel mai bun răspuns

| OmulDinVis000111 a răspuns:

Eu personal as testa fata. Iar dacă e intr-adevar asa bună cum îmi spune și simțim ambii ca ne potrivim pai port o conversație de genu

-Bună când poți ieșii la o cafea/suc/ când poți ieșii în parc?

Iar cand vine, ii spun sentimentele, dacă ma vrea, ok, dacă nu, aia e