| ComfortablyNumb a întrebat:

Ce lucruri apreciati la persoana iubita?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fuge de mine si nu o pot prinde, as aprecia daca trage pe dreapta sa deschida usa si sa ma logodesc cu ea.

| CoquineNoire a răspuns:

Ca ma lasa sa i-o tin in timp ce face pipi.

| neutrino a răspuns:

Bunul simt si sa nu apeleze la acest site.

| Mosotti a răspuns:

In primul rand apreciez ca ma atrage mult fizic si ma iubeste, apoi ca se poarta frumos, are caracter, are ceva in cap, avem discutii sau pasiuni in parte comune si ne intelegem, comunicam.

| Seepty a răspuns:

Apreciez faptul cum se comporta cu mine si cei din jur, simplitatea ei si dragostea pe care o ofera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar exista, sinceritatea si fidelitatea.O seara buna.

| Madayna a răspuns:

Umorul, fidelitatea si ca este langa mine cand imi este greu.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, la persoana iubita, apreciez caracterul lui si felul lui de-a fi, mai ales modul lui de-a gandi.

| Maioru a răspuns:

Devotamentul,cinstea,corectitudinea,loialitatea,dragostea,simplitatea,felul cum arata, cum se misca, cum vorbeste, cum miroase

| ClauditaSmile a răspuns:

bunatatea, maturitatea, simtul umorului

| ramborambo a răspuns:

Felul ei de a fi