| anonim_4396 a întrebat:

Ce lucruri nu vi se par deloc atractive la femei/bărbați?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fumatul, curwa din ea, bautura, distractiile, superioritatea, jigodia ordinara ce e. Dale in pul pe toate femeiile din lumea asta, toate sant la fel fie ca la inceput par mielusei dupa se schimba si ajung depravate. Numai fraierii se leaga de femei cu sperante de familie si dragoste

| RB26DETT a răspuns:

Voi spune ce-mi place la o femeie in cazul unei relatii:
Egalitatea, eu sa las garda jos de tot si sa ma dau naiv si prost din punctul asta de vedere dar ea sa prefere egalitatea, sa nu dea unul mai mult si celalalt mai putin, sa fie ambii parteneri de acord cu regulile relatiei.
Sa fie la locul ei, sa nu urle aiurea, sa nu vorbeasca urat.
Sa fie o persoana cu care sa nu-mi fie rusine sa ies in public, o persoana pe care s-o pot lauda cu drag, nu din orgoliu ( cu totii incercam sa ne laudam cu ce avem, chiar daca nu prea am avea motiv, vrem sa aratam lumii cine suntem si ce avem...n-avem dar e frustrant cand n-avem asa ca incercam sa facem oamenii sa creada ca avem asa ca laudam din orgoliu ), laudele sa vina din inima pentru acea femeie.
Sa-si recunoasca greselile, defectele si sa fie sincera.
Sa stie sa se aprecieze, sa-si cunoasca toate calitatile, sa stie ce vrea de la viata, sa se poata stapani in momentele grele, sa se iubeasca pe sine dar sa n-o dea in narcisism, sa nu se inteleaga gresit.
Sa aiba gusturi bune in general.

Ce nu-mi place la o femeie:
-Cand se fardeaza ( exceptie facand unele ocazii speciale dar si atunci, sa fie in limita bunului gust )
-Cand fumeaza
-Cand se imbata (nu am o problema cu consumul alcoolului atata vreme cat nu se depaseste limita de bun simt)
-Cand incearca sa fie impunatoare, cand ea doreste sa fie ' barbatul ' in relatie, dupa cum am mai spus, intr-o relatie daca intr-adevar s-a ajuns acolo din cauza dragostei adevarate si ambii parteneri sunt cu capul pe umeri nu va fi nevoie de o ' batalie ' pentru postul de sef, nu, nu va exista un sef, deciziile sunt luate impreuna, amandoi partenerii trebuie sa fie de acord, sa ia decizii in asa fel incat amandoi sa fie multumiti, in cazul in care nu pot lua astfel de decizii si cineva iese mai mereu pierzator sau se gaseste in situatia in care lasa de la el/ea atunci clar cei 2 nu se potrivesc.

Alte aspecte deloc atractive:
-Cand nu se ingrijeste
-Cand are un caracter vulgar/pervers
-Cand e prea usuratica

| mihai69 a răspuns:

Jegul și prostia.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aroganta. O femeie ar trebui sa fie naturala empatica, înțelegătoare, feminina, gingașă, pura, naiva, neatinsă de nimeni.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tot ce nu e Hecăcățica? Credeam că v-ati combinat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mediocritatea,nesiguranța, timiditatea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Părul de pe corp în exces sau lipsa lui,tatuajele, pierce-urile, crengile în loc de braţe sau burta de gravid, apucăturile şi gesturile de pi☆dă şi or mai fi, dar doar astea mi-au venit acum.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Ei na.

| Alexandrionelu a răspuns:

Nu îmi plac fetele răsfățate, cu atitudine de prințesă care merita totul pentru ca să născut fata, cele superficiale, mataite, profitoare si/sau ușuratice.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Sincera sa fiu eu nu ii suport sa se laude cate femei au avut ei la pat sau daca de exemplu te a cucerit sa inceapa sa spuna la toata lumea ca a facut sex cu tine, nu suport barbatii care dau intr o femeie si atunci cand mint sau cand inseala.