| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Ce lucruri va place la o fata?

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Hmmm... sa fie inteligenta, sa aiba simtul umorului, sa fie sincera (asta e unul dintre cele mai importante aspecte), mentalitatea, energia... Sunt foarte multe lucruri, printre care este si aspectul.

6 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Ce lucru, sau ce lucruri va plac la o fata. Sa fie sincera, serioasa, sa simt ce simt, sa gandeasca cum gandesc, si apoi ne citim din priviri, ne zambim din privir, ce poate fii mai placut?

| Barblaster a răspuns:

Sa nu fie fitoasa, sa fie amabila, intelegatoare, amuzanta, sensibala dar si cu putin tupeu.Si sa aiba ceva creier in cap.

| BAIATUL a răspuns:

Mie imi place sa stiu sa acord subiectul cu prediatul nu sa scriu ca tine gresit din punct de vedere gramatical!

| bowwow970 a răspuns:

Sa fie frumoasa desteapta cuminte simpatica si peste toate astea modesta

| Tzuna a răspuns:

Cur, tâte, fofoloanca si gura(daca nu pute)!

| XkkOOjs a răspuns:

Sa imi placa mie si sa ma inteleg cu ea, Si sa o cheme Anna