| RAY a întrebat:

Ce mai atrage in ziua de azi fetele? ma refer la a filtra cu ele, complimentele nu le plac, glumele nu le plac, daca te uiti la ea =esti obsedat sexual, cum sa vorbesti cu ea ca nu cumva sa explodeze? chiar trebuie sa ai grija la fiecare cuvintel sau gest? merita sa te injosesti in fata unei fete doar pentru vaginul ei?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

laughing mie îmi plac glumele bune, ador un bărbat cu simțul umorului. Este la fel de adevărat că nu îmi plac complimentele in exces (denotă un pic de disperare din partea tipului/tipilor care le fac). Ce ai întrebat tu depinde de mentalitatea atât a tipelor cât si a tipilor.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Eu vad ca nu, zeus o sti ce le place la unele

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Cine te-a dezamăgit, Ray?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu am asteptari de la nimeni asa ca nimeni, dar spun si eu ca e drama mare, trebuie sa ai grija ce sa vorbesti ca rapid te ignora

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Cum sa vorbesc cu o fata in opinia ta?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Intra pe wapp

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu am baterie

53 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Imi plac complimentele, glumele bune, un zambet dragut aruncat cand trebuie...Nu e neaparat asa cum spui si depinde de la femeie la femei si la cat il duce mintea pe barbat ca daca este prostanac face glume tampite sau este libidinos normal ca nu vrea nici o fata flirt cu el.Ca si tie daca vine o toanta cu glume de tot rahatu care iti da una dupa cap cand va intalniti si isi sterge muci cu maneca in timp ce vorbeste nu cred ca iti arde de flirt cu ea...

| RAY explică (pentru Freya1):

Naty doar stii ca eu nu fac de asta si nu merge

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Depinde si cu ce fete vorbesti

| RAY explică (pentru Freya1):

De la spitalul 9, incerc sa le vindec prin glumme

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Asa se explica laughing

| Theo94 a răspuns:

A "filtra", tu le dai printr-un filtru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare in parte."trebuie sa ai grija la fiecare cuvintel sau gest"-asta ar face-o doar un barbat care nu are incredere in el.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tu esti o bomba

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu are incredere in el nu mai e barbat, ca sa incepem cu asta, stii tu.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai grija ca ea e o bomba

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De ce mai? Ca isi foloseste capul fata de majoritatea oamenilor? Nu e problema, stai linstit. E bine asa. Cum am mai zis, ma mir totusi ca atat de mult pentru varsta ei. E ceva la mijloc thinking

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sa detonat de multe ori

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate.Dar asa s-ar reduce numarul barbatilor la jumatate))

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cand m-am "detonat"?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sau poate ar fi mai ok sa fie doar cei din top 100 forbes

| RAY explică (pentru anonim_4396):

De multe ori, imi bate inima cand vb cu tine, imi este frica ca nu cumva sa explodezi

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Jumatate? Pfff. Mai scade. Mult. Foarte MULT!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

N-ai reusit inca sa ma enervezi destul de mult cat sa "explodez"

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur, sa imi spui cand o sa te explodez

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

N-ai sanse

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Inseamna ca nu sunt chiar asa enervant, dracusor, rautatea pamantului

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"Inseamna ca nu sunt chiar asa enervant" Vrei lectii? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nope.Nici pe departe.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Man nu ca urasc critica, dar critica rationala, nu aia care sa fie spusa negativ, daca mi ai spune ma vezi ca trebuie sa te imbraci asa sa pari mai ok si eu vad asta accept, nu sunt o minte deschisa, fixa, doar ca esti prea dur cateodata

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Wow ma emotionezi, credeam ca ma urasti

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu.N-am de ce sa urasc o persoana pe care n-o cunosc.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Inca nu ma cunosti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Fiecare are caracterul lui Ray. Depinde de trecut. Hai ca facem spam si dam in altele. Ma car la alta intrebare. Gasesc eu pe cineva care sa enervez pe aici thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Adica ma rog nu in totalitate))

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si imi placi sufletul draga mea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

E prea mult spus "plac".Mai ales cand imi zici "draga mea".

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Adica cum sa isi spun, doamne ce complicata esti, nici complimentele nu isi plac acum

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Zoey.Sau pur si simplu spui ce ai de zis.Doar stii ca nu imi plac(majoritatea)))

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce isi place tie? complimentele financiare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu.Complimentele normale, nu exagerate si spuse mai rar.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu isi place nimic, nu esti singura, cred ca citatul fetele nu se fac din vorbe =deci e pierdere de timp discutile cu voi, voi dati atentie si va place sa vorbiti doar cu baieti frumosi care va atrag

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cum n-am idee cum arati, nu se pune problema de atras sau nu.Si imi plac multe, doar ca tu nu le nimeresti.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce mare ghinion am eu, ce sa faci asta e, las ca le stie fat frumos mai bine

| CristianCristian99 a răspuns:

Spune exact ce ai in minte de cele mai multe ori vei fi respins dar pana la urma tot vei gasi una care sa fie pe frecventa ta

| RAY explică (pentru CristianCristian99):

Vreau sex, asta sa spun?

| Ara997 a răspuns (pentru RAY):

Doar atat? o fata desteapta poate sa -ti ofere multe alte delicii, nu le subestima. e pacat de dumnezeu

| RAY explică (pentru Ara997):

Ipocrizie,minciuna,falscitate, bataie de joc, ai dreptate foarte destepte sunt fetele stiu sa joace bine teatru, sa se foloseasca de tine apoi pa, lasa-ma cu basme de astea femeile nu iubesc cu adevarat ele iubesc ceea ce are un barbat ca material in fine

| Ara997 a răspuns (pentru RAY):

Asa le "crestem si educam".
barbatii isi umfla muschii de mititei la ele si pe urma raman consternati cand ele scaneaza toate retelele wireless din jur si se conecteaza la "cea mai puternica ".

| tpujan a răspuns:

Hess Is More - Yes Boss
https://www.youtube.com/watch?v=OPqV4ipyMsg