| RAY a întrebat:

Ce povesti ciudate aveți erotice?

Va puteti exprima anominatul, dupa ce raspundeti stati 1 minut apoi stergeti raspunsul

36 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Îmi amintesc și acum ziua aceea, era o zi minunata de vara...

- răspuns șters -

| RAY explică (pentru Catrice):

A venit vara si in varful everestului, asta da minune

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

-raspuns șters-

| RAY explică (pentru Catrice):

Azi m-a sunat una si apoi am sunat-o eu, fii directa fata, sa nu ne ascundem, ori o facem in mall sa devenim vedete ori la gradina zoo

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Au doua feţe!

| RAY explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Dar nu vezi cat de rusioanse sunt, dar le gasesti dezbracate pe insta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, sunt fresh. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pe stop joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie incerca sa ma ispateasca ca sa o ating laughing, -> vroia sa ii propun si altceva ulterior -> incat ca ea sa imi raspunda ca o face cu mine daca o ajut putin financiar. Asta ca sa nu ma intrebe direct daca ii dau bani "imprumut" -ce nu l-as fi primit inapoi niciodata in cash

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sa iti dea in natura, fetele sunt ca pisicile

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Intamplare si mai tare : O cunostiinta vindea diverse electronice ca avea mare nevoie de bani - iar eu i-am spus Pot sa te intreb ceva da nu te superi? "Ce altceva ai face pentru banii aia " - De abia am scapat fara bataie laughing. Spre deosebire de cea din primul raspuns, de asta imi placea tare-tare micuta ~1, 55, slabuta, da era luata deja.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cand vb cu fetele trebuie sa te pui in locul lor,eu ma pun in locul acelui om, un om inteligent se poate preface ca e prost, invers nu se poate, nu le vb de sex direct, ascultatele

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

In nici una din cazurile de mai sus nu se punea vorba de relatie amandoua fiind familiste, da avand reputatia ca au nevoie de bani.
Iar eu stiu ca nici nu fizicul, nici intelectul, nici avutia nu ma avantajeaza la fete, A fi in relatia nu e pentru mine. Dar ceva contracost (ca doar platesti o data nu zilnic) mai merge. Si decat prostituate profesioniste de ce sa nu gasesti o prietena cu beneficii?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tu ai fii fata ai sta cu tine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu de ai fi fata ai sta cu tine?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

In situatia in care sunt acum,NU,dar daca as fi slab, bratele mai mari, nasul operat, dantura alba, da, deci si tu ai sanse

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Dar psihic ai face fata, stiind ca nu ai experienta in relatie avand o varsta cam mare (30). Te gandesti la o fata de varsta apropiata sau una mult mai tanara incat diferenta emotionala sa nu fie prea mare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nasul tau pare in regula in poza.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Dupa cum vezi fizic nu arat de 31 de ani, poate de 20, sincer imi este frica de a iubi https://www.youtube.com/watch?v=ICQwG473Lyo

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cu fata aia am avut probleme toamna trecuta, Ei i-a placut de mie, Nu invers. Ce parere ai de ea, ti-ar placea una asa? https://www.tpu.ro/......-afara-de/

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sa fiu sincer cu tine,NU, nu vreau sa fiu ipocrit, sunt sincer,doar ma stii,dar asta nu inseamna sa nu incerci cu ea ceva,eu am iubit si virtual,nici nu am vazut o nici in poze,eu ma pot si indragosti si de comportamentul unei,daca are acel ceva,e nebunatica, amuzanta, ii place o relatie toxica, stiu ca nu e rational, dar imi place

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Dupa poza ta iti arati varsta de 30 ani, nu pari copil (btw aici am intrebat despre ea pe TPU) https://www.tpu.ro/......-afara-de/ )
Si mie mi-a mai placut, sau conversez cu una-alta online exemplu si acu vb cu una care a povestit si amanunte din viata ei sexuala.
Dar asta era diferita era paranoica (au spus si altele ca are probleme) Oricum nu mai tin legatura cu ea de luni bune, si cam urata

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ar fi un inceput si asa tu esti la inceput, sincer iti spun ca noi nu vom fii iubiti de vreo fata

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Corect, Stiu asta si m-am impacat cu ideea de ceva timp. Toate astea m-au facut sa devin misogin.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si pe mine, frustrat, sunt pe badoo, tinder si zero

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

In viata reala ma refer cand conversez cu o fata de multe ori devin ironic. Vreau sa arat ca nici nu sunt interesat de ele. ma comport indiferent. Exemplu era una, se prefacea ca se apleaca, da numa sa isi arate curul asa in gluma. Toti baietii se uitau, numa eu ma uitam in alta directie. Sau in conversatii permanent spun ca nu sunt interesat de fata x, y, z -lumea imi reproseaza ba ca "esti pe invers" ba "pretentios mai esti "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-ai gandit ca poate suntem prea "batrani" incat sa mai avem prietene? -> Si daca ca prin minune ne-am rezolva probleme fizice, crezi ca ne-am mai putea intelege cu una de varsta noastra? O fata de 25-30 e serioasa, matura dezvoltata emotional, (exceptie daca e una care are probleme grave fizice si/sau psihice si ma indoiesc ca am vrea cu una asa) Ce am putea face cu o fata de genu?
Iar una de 18-20 cam slabe sanse sa se uite la un "bosorog", si daca s-ar uita nu ar lasa-o parintii.
Mai bine mergem in Japonia unde putem inchiria o prietena - care sa vina cu noi in oras contracost. ->Exclus partea sexuala
https://youtu.be/dLBNO33bMX0

| RAY explică (pentru anonim_4396):

La 30 ma m maturizat, imi este frica sa mai pun suflet, sa iubesc, probabil o sa merg la puff in de sau vr sex, eu am sperante mari legat de vr inca de mic

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cand esti online o sa iti dau poza cu una sa-mi zici daca teoretic vorbind ti-ar placea de ea

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da

| Daniel_Tatasel_1995 a răspuns:

Am dat laba in padure cu un urs in apropiere