| Delocimportant a întrebat:

Ce mananca fetele din ziua de azi, de arata asa bine? Concentrate?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Pana in maxim 18 ani le vezi pe astea care arata asa "bine" ca dupa incep sa se ingrase drastic si incontrolabil (unele).
Difera generatiile.Sunt fete, femei din 94 95 in colo care sunt "frumoase"sau dezvoltate natural si asa raman si la 40 50 de ani (poate doar putina burtica pun ca tot omul).Dar sunt generatii de 14 15 ani ce au un corp mirific acum iar de la maxim 18 e doamne fereste.Am vazut la mine in cartier fete frumoase rau, cu un corp superb si o fata de inger, dar pe fata era machiaj, nu toate hainele stateau bine pe ele si pana la urma s-au facut cat usa de la intrare in bloc.
Si da, de la tampeniile mancate in ziua de azi, obsesia legata de aspectul fizic si multe altele ce devin in maxim 2 3 ani nocive.

9 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Bună rău asta.

| alina2k18 a răspuns:

Concentrate, furaje, premixuriwinking

| raMLesS a răspuns:

Rahat laughing rolling on the floor)

| HazelEyes77 a răspuns:

Femei frumoase au fost intotdeauna indiferent de generatie. Si astea de acum se hranesc numai cu junk- food comparativ cu generatile trecute. Se imbraca atragator, se machiaza uneori exagerat si daca isi permit isi fac unele retusuri estetice. Evident ca rezultatul final e unul wow si atrag multe priviri. E drept ca mama natura e mai generoasa cu unele reprezentante ale sexului frumos care au trasaturi frumoase, naturale si n au nevoie sa apeleze la tot felul de produse cosmetice si trucuri pentru a atrage.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru HazelEyes77):

"... mama natura e mai generoasa cu unele reprezentante ale sexului frumos "... Sexul doar cand este viol nu-i frumos; ca doar d'asta se tencuiesc/zugravesc toate pitipoancele.winking laughing laughing laughing

Răspuns utilizator avertizat
| BlueDark a răspuns:

Nu doar alimentatia joaca un rol in aspectul fizic.
Depinde si de genetica lor,de stress-ul la care sunt supuse, de timpul pe care il acorda ingrijirii personale etc.

Poti sa mananci numai salata, degeaba daca iesi din casa ca un dezertor laughing

Uite, sotia mea mananca de toate si arata super bine, multi cred ca are sub 30 de ani, dar a trecut de ceva vreme de perioada aia happy

| Ely1234567 a răspuns:

Delocimportant pentru prima data după tristețe mai făcut sa zâmbesc cu aceasta întrebare

| FruttiFresh300 a răspuns:

Mănâncă puțin. O ciocolata întreaga pare mult, dar pare ok dacă asta mananci o zi întreagă laughing