| Abstract a întrebat:

Ce marca de prezervative folositit si cat de rezistente sunt?

Răspuns Câştigător
| ionut7782 a răspuns:

Eu folosesc durex.sunt cele mai bune din toate punctele de vedere.

7 răspunsuri:
| Abstract explică:

De care durex ca sunt mai multe feluri. Prietenul meu a folosit cateva si sau rupt.

| Abstract explică:

Vlacebo crede-ma nu face sex ciudatlaughing. doar ca noi nu am folosit duresc ultra thim. Dar multumesc!:*

| Salahadin73 a răspuns:

Si eu folosesc tot durex.sunt foarte rezistente

| ピンク a răspuns:

Durex e foarte bun...

| King_4109 a răspuns:

Foloseste Entrant prezervativele sunt foarte rezistente si au si arma aceea dulce de banane:X

| dr1nco a răspuns:

Durex. Sunt foarte bune.

Succes!