| Balaceanu_Andu_1980 a întrebat:

Ce marime ar trebui sa aiba penisul la varsta de 13 ani?

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Asta grija aveti voi la 13 ani?
Doar asta va preocupa? poti dormi noaptea? doamneee, unde va este mintea?
Traiti-va fratilor frumoasa copilarie si bucurati-va din plin.
Lasati natura sa isi faca datoria, pe la 18 ani te poate interesa si acest aspect.
O seara buna!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu vreo 3-4 cm mai mare ca al tau

| Emilian65 a răspuns:

Exact cat este al tau acum.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu exista masuri standard la aceasta varsta!
Stai tu linistit, nu te mai gandi la asa ceva!

| MrLucas a răspuns:

Pentru a afla marimea normala a penisului, inmultesti varsta cu 2 si scazi 7, deci tu la 13 ani ar trebui sa il ai de 19 cm.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrLucas):

Nu-l speria ca devine depress ca restul laughing

| MrLucas a răspuns (pentru anonim_4396):

E deja, altfel nu intreba asta laughing) sa fim realisti, la varsta aia deja ar trebui sa ancorezi vapoare cu penisul.

| 141414 a răspuns:

In viata iti ajung 7 cm(atingi punctul G al femeii), deci oricat ar fi e bine.

| Marian9526 a răspuns:

La varsta ta, la 13 ani tu ai PUŢĂ

| Balaceanu_Andu_1980 explică:

Era din pura curiozitate