| IanisCrsiti a întrebat:

Ce mărime aveți baieti si la cati ani? Eu am 14 ani și am 16 cm, e bine? Vreau sa fac comparație!

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti cam mititel, ar trebui sa fii mult mai înalt.

| Violleta2022 a răspuns:

Pune rigla PESTE cuc ca sa-i afli masura normala, nu o pune dedesubt de la anus.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ti-l-ai masurat corect in acel caz este mai mult decat perfect. big grin

| mihai69 a răspuns:

Piticule!
Eu am 190 cm la 60+ de ani.
winking

| Emilian65 a răspuns:

Da, este foarte bine.

| Sofer a răspuns:

Ii destul de mare sa satisfac o tânără domnișoară.

| Sofer a răspuns:

Mai mare ca a ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te cred. Poate ai 16 ani si 14 cm.Eu am 18 ani si am 14 cm.

| TLF92 a răspuns:

18-20 cm la 28 dar e degeaba o vand sunt dispus la negocieri in privat

| Musca88 a răspuns:

E bine, posibil sa mai creasca 1 an. La mine a ramas 18cm de la 14-15 si acum am 16.

| tudorswag04 a răspuns:

E prea mica, marimea penisului trebuie sa fie egala cu dublul varstei. De exemplu daca ai 12 ani trebuie sa ai penisul de 24 cm