| dudeman13 a întrebat:

Ce marime trebuie sa aiba penisul la 14-15 ani?

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Daca nu-l ai de 30 cm inseamna ca ai cancer.

| Azµre a răspuns:

Să-ți ajugă la fund...
Hai să fim serioși, răspunsul este, niciuna!
Putem vorbi de lungime de la 18 ani în sus, atunci când media este situată între 11, 5 și 14, 5 cm.

| rutanklan a răspuns:

30 de centimetri. Daca nu e atat, mai bine te-ai lasa de viata, doar ai sa pierzi!

| TuRneR01 a răspuns:

8-10 centrimeti cam asa... Da ce-ti faci tu griji ce marime are penisul tau la 14 ani crezi ca o sa-l folosesti maine poimaine? (pentru a dezvirgina o fata e nevoie de 7 cm).

Bucurate de copilarie o sa ai timp sa te gandesti la sex si chesti din astea o viata intreaga

| Caddyi a răspuns:

Daca nu-ti ajunge sa te speli cu el pe spate tot degeaba. deci cam juma de metru! rolling on the floor)))

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Asa e virsta. o sa treaca obsesia asta pentru ''lungimi''.

| LoL1234567890 a răspuns:

Cam de 6-7 cm