| Goofy_2510 a întrebat:

Ce marime trebuie sa aiba penisul la 14 ani? intreb si eu...

15 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu conteaza marimea, jucaus sa fie!

| Miauti a răspuns:

laughing pai dai si tu un search pe aici si o sa vezi cati ca tine a mai pus aceeasi intrebare.

Tu de cat ai vrea sa o ai? Si in aldoilea rand e in functie de cum e inscris ADN tau.
Nu sti proverbul acela "De sus pare mica si de jos mare"

| Pedala a răspuns:

Marimea nu conteaza (pentru cei cu ea mica)
mica dar jucausa ( nu se scoala, dar ce frumos atarna!)

14 cm exact. E proportionala cu varsta
14 ani - 14 cm
15 ani - 15 cm etc...

Ps: se pare ca eu am ramas la 12 ani de ceva vremelaughing

| Adyr0 a răspuns:

Trebuie sa fie mai mare decat degetul mic.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

100 m in erectie.

Răspuns utilizator avertizat
| alysefu a răspuns:

17-18 cm

| DonnaEmperatriz a răspuns:

13 si 15 cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza marimea? oricum nu poti sa o faci mai mare...si mai ales la varsta aiawinking asa ca multumeste`te cu ce ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza? nu poti sa o faci mai mare... cel putin nu la varsta ta! asa ca, multumeste`te cu ce ai! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-te mai bine si invata si lasa masuratorile penisului. Daca te-ai tine de scoala ar trebui sa sti.Nu sa pui asemenea intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la gat de 2 X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grosime 3 cm.si lungime 17. daca nu e asa, mergi la mama ta si spune-i ca ceva nu e in regula.ca nu te poti concentra la teme si la scoala din cauza dimensiunilor penisului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nick ciudat ai rolling on the floor asa o cheama pe cataua mea rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 ani iar penisul meu in erectie este de 13 cm, oricum nu trebuie sa te ingrijorezi, penisul mai creste la 14 ani, a 16, la 18.
mai fraca-l de lampa lu' aladin poate mai creste un pic!