| ghituk a întrebat:

Ce marime trebuie sa aiba penisul la varsta de 19 ani?

Răspuns Câştigător
| chakuza a răspuns:

Un doctor american a facut unele cercetari si a descoperit ca marimea normala a penisului, in cazul unui baiat de 10 ani este de 4-8 cm, a unuia de 12 ani, 5-10 cm, a unui baiat de 14 ani, 6-14 cm, a unuia de 16 ani, 10-15 cm si a unuia de 18 ani, de circa 11-17 cm. Totusi, doctorul a descoperit, de asemenea, ca oricat de mic ar fi penisul ne-erect, la peste 90% dintre barbati, acesta creste pana intre 14-18 cm, cand se afla in erectie.

3 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Cam 19cm... intre 15-20 ar cam trebui

| purenerve a răspuns:

A meu ma trezeste dimineata batanduma pe umar sa ma trezesc! il folosesc in loc de alrma! prietene nu-i CANITATEA CI CALITATEA! NU MARE SI PROASTA CI MICA DA JUCAUSA!winking

| Knight_2136 a răspuns:

18- 19 cm