| varlam a întrebat:

Ce mi-ati recomanda sa imi cumpar un PC sau o Tableta?

5 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Nici PC, nici tableta, cumpara laptop ca ala e cel mai "convenabil". happy

| coronati a răspuns:

PC-ul are mult mai multe functii decot o tableta,cand zicem calculator pomenim de hard,procesor, placa video, tableta este mai mult 4fun si nu pentru "ajutor".Dar cel mai mult depinde de om,daca nu esti in miscare ti-as sugera cu caldura un PC iar daca esti in miscare, miscare zicand sa fii plecat din oras si sa ai nevoie de ceva care sa te ajute, ti-as sugera un laptop nicidecum o tableta.Succes!

| AbstractGreen a răspuns:

Sa dai dracul banii la caritate materiastu ****, tableta de beton in cap si PC peste bot, de aia moare lumea, ca sunt c8chii ca voi inca in viata baaaa!

| shippuden a răspuns:

Pc e mai folositor si mai convenbil, o tableta costa peste 2000lei iau un pc mai ieftin

| CRISTY_6837 a răspuns:

Iatiu un pc, parerea mea