| lovemylife a întrebat:

Ce pacaleli de 1 aprilie le-ati facut iubitilor vostrilaughing? Funda pentru cea mai tarelove struck

Răspuns Câştigător
| andutza_2277 a răspuns:

Prima... i-am zis ca nu mai vreau sa fim impreuna... dupa asta i-am zis ca e o gluma.

a doua m-am facut ca lesin... si i-am zis ca sunt insarcinata...

s-a speriat rau de tot saracu
funda?

4 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Ada, da-mi voie sa te aprob. Chiar a tinut. waiting

| Izabelaisa a răspuns:

I-am spus ca-s gravida si a facut infart rolling on the floor)!

L-am reinviat zigandui e 1 aprilie teapa pacaleala rolling on the floor!

| Andreia1 a răspuns:

Eu i-am bagat un chibirt in tigara si cand a dat foc s-a aprins flacaralaughing
s-a speriat de groaza blushing.

| aDa_6148 a răspuns:

Ne-am certatlaughing. I-am dat impresia ca sunt suparata pe el si a tinut.