| elenababy a întrebat:

Ce parere ati avea de un barbat pe care l-ati cunoaste pe un site de dating si socializare si care de la prima conversatie pe mess care n-ar dura mai mult de 15 minute va intreaba daca locuiti singura, va spune sa aveti grija ca sigur va veti indragosti de el... iar la a doua conversatie deja va invita la o cafea, nevrand sa afle multe detalii despre tine ca persoana?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

As intelege ca prefera sa nu plateasca o centurista, prefera sa agate pe net.
Cu acelasi rezultat.
Totul e sa nu-i pici si TU, in plasa!

| BRG a răspuns:

Obsedat sexual.

| Heather2001 a răspuns:

Este dornic sa te **ta, nu sa te cunoasca...

| Andra_3863 a răspuns:

Cainele nu se da la catea pana nu ridica ea coada.happy
Daaaar mai sunt si caini violatori. happy
Nu m`asi duce. Sincer. De cand m`ar fi intrebat daca stau singura i`asi zice PA! In casa cu mine sta toata echipa de la Paza si Protectie, ce Dumnezeu laughing
E aberant, si mi-ar da muuulte de gandit despre creieru` lui bolnav. Doar nu ma intreaba ca vrea sa stea cu chirie la mine.

| Rotciv a răspuns:

Buna.Personal nu am o parere prea buna despre astfel de oameni.Incercati sa aflati mai multe despre anumite persoane inainte de a iesi undeva cu ei.Nu va aruncati pur si simplu intr-o intalnire cu un necunoscut.Sunt fel si fel de oameni in lumea asta!
Sper ca am de ajutorhappy daca nu sunt tot aici. O seara buna si mult succes in continuare

| parazitu007 a răspuns:

Este dornic de mai mult. dornic sa te cunoasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca se msca repede.nu are timp prea mult de pierdut cu persoane ieftine. timpul e scump si -l va pierde cu persoane importante.o conversatie si o cafea e varianta clasica de; hai sa ne-o tragem.