| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre femeile de 30+ care sunt disperate/interesate de băieții/bărbații de 18-25 ani?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Greu de gasit, fac ciorba buna alea

| sweetys a răspuns:

Parerea mea e ca le place sa o faca pe sefele, iar cu o persoana de varsta lor sau mai mare nu le prea iese. Sau au prea multe fantezii.

| Violleta2022 a răspuns:

Este doar in capul tau ca femeile de peste 30 sunt disperate dupa pusatani!

| UzOm a răspuns (pentru Violleta2022):

Vorbe spuse de o feministă. Hai să fim serios... Femeile care n-au mai dat de ***, ori au dat doar de *** bătrână sunt în căutarea de senzații tari. Dar văd că nu prea știi în ce secol trăiești...

| Violleta2022 a răspuns (pentru UzOm):

Vorbeste un frustrat!

| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de dat un raspuns corect. De obicei "vanatoare" de masculi tinerei, super virili si potenti devin de regula femeile de 40-45+.

| Drimmero a răspuns:

Ohohohoho

| Alicezzz a răspuns:

Experimentate! Si dornice de ceva "proaspåt"si nou, destul de coapte la minte.

| ManTheMan8 a răspuns:

Nu prea exista femei de genul...