| Florin12701990 a întrebat:

Ce părere aveți despre sexul oral? Practicati? Funda pentru răspunsuri sincere.

Răspuns Câştigător
| ramonika125 a răspuns:

Este o metoda la fel de placuta ca si cel normal, ofera mai multa placere partenerului, si da eu am incercat cu iubitul meu, am avut incredere in el si mam simtit foarte bine, nu cred ca dauneaza cu nimic, cat despre conceptiile preconcepute nu trebuie bagate in seama. funda?

8 răspunsuri:
| osram a răspuns:

E minunat la fel ca orice fel de sex.imi place foarte mult doar ca prietena mea nu aste de acord cu asa cv.am facut cu alte fete si imi place f mult

| Azµre a răspuns:

Da cui nu-i place. Sincer până la 21 de ani nu am făcut oral la nici o fată și nici nu am lăsat vreuna să-mi facă. Am preferat să păstrez acest lucru pentru o relație stabilă de lungă durată. Și da de 3 ani practic, mi se face oral și ofer oral partenerei, face parte din preludiu și nu numai.

| papusica987 a răspuns:

Imi place:X

| Bubu4 a răspuns:

Totul a inceput ca o curiozitate din partea amandurora, iar acum. e nelipsit. Nu poate fi nimic mai placut decat sa il vad cum coboara incet, imi cuprinde coapsele si ma face sa gem de placere ..si mie imi place sa il satisfac, sa ii vad fata cum isi schimba expresia la fiecare 3 secunde.

| anonimca54 a răspuns:

Sexul oral este ca si cel normal doar ca organele genitale sunt exitate cu gura, Da il practic si nu doar eu sunt o multime de persoane care il practica. happy

| InesIlinca90 a răspuns (pentru anonimca54):

Numai ca nu recunosc deoarece sunt foarte multe persoane care interpreteaza gresit happy Asa sunt baietii/fetele. Tare as vrea sa stiu cum ar reactiona cand ar primi/ar oferi... oare or mai avea la fel acea conceptie?

| anonimca54 a răspuns (pentru InesIlinca90):

Cred ca nu.eu spre exemplu inainte de al practica gaseam ceva dezgustator in asta, dar acum nu am nimic impotriva lui!

| sellieania a răspuns:

Nu exista nicio persoana careia sa nu-i placa sa primeasca placerea sexului oral. Sexul oral se presupune a fi una dintre cele mai placute feluri de manifestare a activitatii sexuale. Totusi, unele persoane sunt private de aceasta placere incredibila datorita multor motive. Partenerul lor poate fi timid, educatia, complexele, dezgustul sau frica ca nu stiu ce trebuie facut.

Partenerul dumneavoastra poate folosi un vibrator clitoridian sau un imitator al sexului oral. Dar nimic nu se compara si nu este mai placut decat limba si buzele partenerului. Aproape toate barierele pot fi indepartate si va va face sa doriti sa integrati sexul oral in viata dumneavoastra.

Nu este obligatoriu ca toata lumea sa practice sexul oral, deoarece nimic nu trebuie facut impotriva vointei unei persoane. Totusi, sexul oral poate adauga un pic de gust vietii sexuale.