| MattySmile a întrebat:

Ce parere averi de o relatie dintre o fata rea si un băiat bun? Dar dintre o fata rea si un băiat rau?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ai ceva de invatat de la fata rea bagate in relatia aia,fetele rele sunt mai sincere ca alea timide,sunt mai perverse, smechere, greu de stat cu una rea trebuie sa fi ca ea sau sa fi bun dar atunci vei fi cățelușul ei personal, o fata rea cu un baiat rau e ceva bun in teorie in practica baietilor rai nu prea se complica cu fete rele ca cu alea nu prea merge, asa ca se baga cu timidele virgine le pacalesc mai usor, iar fetele rele prefera baieti mai buni dar cateodata ai de la invatat de la una rea, dar ai grija ca e perversa rau

| Dariusuu a răspuns:

Cică extremele se atrag.

Acum depinde doar de cei doi îndrăgostiţi

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Baiatul bun si inteligent va sfarsi rau pentru ca el asa cum e pune suflet pentru ea si stim cu totii ce se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata rea si baiat rau