| saresipiper a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care fac impresie super celor din jur, care au prieteni, sunt indragiti de profesori si primesc note bune, iar in privat isi bat prietena si o invinetesc?
Evident ea nu are la cine apela, impresia despre el fiind imaculata celor din jur, iar ea ramane batuta zilnic si tarata pe jos.

16 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce mai stă cu el?

| Sofer a răspuns:

Oameni cu mai multe fețe.

| CodrutElian1990 a răspuns:

O intrebare simpla: de ce mai sta cu el? Cine vrea sa se impuna cu bataia este din regnul animalier.

| StrongHeart a răspuns:

Pai as vrea sa stiu ce le-a facut prietena de i-a suparat asa tare.Nu e ok sa recurgi la violenta, dar oamenii nu incep sa sara la bataie din senin, vreau sa stiu motivul ca sa inteleg situatia.
Daca fata il inseala, ti se mai pare asa de nebun?

| Lule a răspuns (pentru StrongHeart):

Nu exista niciun motiv pentru care sa dai intr-o femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, deci oameniii isi pot masca adevaratul caracter violent si sa dea impresia ca sunt buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni cu două fețe. Păstează în exterior o imagine imaculată ca să-și ascundă defectele de care sunt conștienți, că de aia se ascund.

| Daz01 a răspuns:

Cât timp nu faci nimic în să scapi, îți meriți soarta! Despre el? Doar cuvinte de laudă, este genul ideal pentru o societate ca a noastră.

| iMihai98 a răspuns:

Nu stiu frate, tu ce parere ai despre tine?

| saresipiper explică (pentru iMihai98):

Daca te-as rupe cu bătaia, barbat fiind, genul gorilelor...ce parere ai avea? M-ai putea iubi?

| iMihai98 a răspuns (pentru saresipiper):

Eu nu sunt gay, dar daca s-ar intampla sa fiu femeie si sa mi se intample asta prima data as merge la un psiholog poate chiar un psihiatru daca problema este mai mare, iar apoi as merge la prima sectie se politie care mi-ar iesi in cale, as cere un ordin de restrictie, ceva mai multi ani de închisoare si o despăgubire babană, as incerca sa uit ai mi-as continua viata

| saresipiper explică (pentru iMihai98):

Ma bucur ca ma intelegi acum. Si ca am folosit psihologia inversa. Doar punandu-ne in pielea victimei putem realiza prin ce trece.

| iMihai98 a răspuns (pentru saresipiper):

N-am inteles, tu esti victima? agresorul? prieten al victimei/agresorului?

| saresipiper explică (pentru iMihai98):

N-are importanta. Am vrut sa vad ce ai face in locul victimei.

| CerealaCuOchi a răspuns:

Mi se pare un prefacut si ca e foarte naspa ca se intampla asta... oricat de bine te ai comporta in societate, daca in privat esti un jeg oamenii nu ar mai trebui sa iti acorde atentie

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Eu imi invinetesc doar scroafele