| sweetangels a întrebat:

Ce parere aveti de barbatii care poarta bijuterii (in afara de cercei)? Va plac?

15 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Barbatii seriosi si responsabili, nu se impopotoneaza cu tot felul de bijuterii precum cocotele. In afara verighetei si eventual a unui lantisor, inzorzonarea cu orice alte bijuterii denota ''prost gust''.

| sofisis a răspuns:

Inel, bratara si ceas. Cercei nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.Un ceas merge, spre exemplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cei care poartă ceas. Ceasul ar trebui să fie unica bijuterie a bărbatului, nu lanțuri la gât, bling bling-uri sau alte chestii.

| aneliram a răspuns:

Depinde ce si cate bijuterii (un lantisor de ce nu, dar, un lant de 50 g... ).

| sweetangels explică (pentru aneliram):

Da, e cocalaresc un lant gros

| Xelon a răspuns:

Eu port cercel, lant, bratara, ceas si doua inele.
Ce parere sa am?
Sunt niste cocalari laughing

| ShamelessQboy a răspuns:

Bijuteriile sunt pentru femei, conturile pline pentru bărbați!

| sweetangels explică (pentru ShamelessQboy):

Ei, conturi pline, conturi goale, asta nu depinde de sex! laughing

| ShamelessQboy a răspuns (pentru sweetangels):

Da, cred ca ai dreptate, si femeilor le sta bine cu conturile pline! laughing
Dar bărbaților nu le sta bine inpopotonati cu tot felul de bijuterii, bărbații pot sa tina aurul in lingouri dacă tot vor sa aiba asa ceva pentru zile negre!

| sweetangels explică (pentru ShamelessQboy):

Am si eu 2 lingouri acasawinking

| ShamelessQboy a răspuns (pentru sweetangels):

Si le tii in casa? LoL, ce ai de gând să mori pentru două bucăți de metal?

| venividivici2017 a răspuns:

Ca baiat, banuiesc ca este mai stilat sa porti un ceas, sa iti asortezi ceasul in functie de ocazie.De exemplu poti sa ai mai multe ceasuri bune, un smartphone mai exclusivist.Eu asa facwinking

| valentinatvd a răspuns:

Atata timp cat e ceva finut sau cu valoare sentimentala si nu intra in categoria cocalarism, de ce nu.