| 95AnastasyaNastyaSya0997 a întrebat:

Ce părere aveți de barbatul burlac 40+?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Prea putine detalii incat sa imi fac o parere despre el. Poate sa fie de treaba sau poate ca nu.
Poate sa fie intelept sau poate ca nu. Poate sa fie profitor sau poate ca nu.

Nu stiu care este povestea lui, de ce este burlac, dar daca el se simte bine asa... ma bucur pentru el. Dar asa la o prima "vedere" m-ar face sa ma gandesc si sa ma intreb de ce este burlac, daca ar putea sa isi faca o familie si nu isi face.

Dar cum am spus, este ok. Multe persoane, mai ales femei la 30 de ani care se mentin bine, nu au copii si zic ca sunt chiar fericite, isi traiesc viata. Deci depinde de fiecare.

Poate sa fie Batman sau poate sa...

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un tip inteligent. Nu s-a lasat pacalit de femei sau poate a fost tepuit si a decis ca mai bine sta la ocazie cu ele

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Excelent intrebarea asta e pentru mine?

| 95AnastasyaNastyaSya0997 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nuuulaughing)dar daca ești în aceași situație aștept și explicația ta!

| aditimus a răspuns:

Un om liber, sincer si cu multa multa experienta de viata.

| RAY a răspuns:

Sunt multe de spus user 95AnastasyaNastyaSya0997, asa ca nu are rost, fiecare sa iti vada rahaturile lui, nu a altora

| Violleta2022 a răspuns:

Posibil prea zgarcit sau prea arogant ca sa nu spun prost, posibil impotent sau cu probleme erectile, posibil un inadaptabil, posibil gay sau chiar hermafrodit.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 explică (pentru Violleta2022):

Sau prea afemeiat și imatur

| Mosotti a răspuns:

Baiat destept, nu uita ca exista vorba aia care nu ar fi aparut daca erau doar putine cazuri cum ca:
"Casatoria este un butoi de rahat cu doar un strat de miere deasupra", deci baiatu a scapat de mancat gramada de rahat!

Sunt si casatorii reusite dar mai putine.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 explică (pentru Mosotti):

Și crezi ca sunt sanse sa se razgandeasca la bătrânețe?

| Mosotti a răspuns (pentru 95AnastasyaNastyaSya0997):

Pai nu, ca e f destept! La batranete se cupleaza cu una ca partenera de viata ca si in occident la varsta treia daca vrea, si e f okey, cel mai greu e la tinerete sa fi insurat, copii, ca o neglijezi daca nu ii faci nu stiu ce, ca o plictisesti daca ii dai multa atentie, ca...esti bun si ele vor mai rai, ca ai venit mai mic si nu te vrea, deci se pierd principiile evolutioniste, asa ca ramane doar sa se inteleaga ca oameni si atat.

Asa ca e ok, se va cupla cand trebuie.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 explică (pentru Mosotti):

Mersi ...cred ca ai dreptate

| Mosotti a răspuns (pentru 95AnastasyaNastyaSya0997):

Pai da! La tinerete e belea, ca daca vede pe altul, poate sa se duca la ala, mari riscuri si instabilitate la tinerete, multe obligatii, copii, etc. Dupa aia va fi f okey.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destept

| 95AnastasyaNastyaSya0997 explică (pentru anonim_4396):

Sau egoist

| anonim_4396 a răspuns (pentru 95AnastasyaNastyaSya0997):

Femeile sunt egoiste
Un bărbat care își vede de treaba e doar deștept nu trebuie criticat ca nu stă după femei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai la de ăștia o sa tragi toată viața fraiero

| 95AnastasyaNastyaSya0997 explică (pentru anonim_4396):

Uraaaaaaa
Au bani de Vuitton

| anonim_4396 a răspuns (pentru 95AnastasyaNastyaSya0997):

Îți place poola și boașele atrofiate de bosorigi

| 95AnastasyaNastyaSya0997 explică (pentru anonim_4396):

Si care e treaba ta
El stie ce face

| Nyarlathotep a răspuns:

Un om destept! Si eu voi fi la fel. Nici nu vreau sa aud de casatorie.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 explică (pentru Nyarlathotep):

Mai bine asa decat sa te însori de 3 ori si sa divortezi