| MihaiAndrei666 a întrebat:

Ce parere aveti de bdsm? V-ar placea o asemenea experienta?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| whatevernvm a răspuns:

Da. Nu e ceva pentru toți totuși și ți trebuie un partener cu aceleași gusturi pentru asta, care sa ți cunoască limitele și sa știe când sa ti le forțeze și când nu.
Ca să nu faceți o scena de Vaslui, aveți grija și comunicați mult înainte.
Pe mine personal mereu m-a atras și ma atrage în continuare

| RoCkKiD a răspuns:

Nu ma deranjeaza dar ma regasesc mai degraba pe partea sadica decat pe cea masochista doar ca nu ma incanta daca nu implica si sex. Si la aia hardcore partea cu durerea/ provocarea durerii e scopul in sine chestie care nu ma atrage.

| sofisis a răspuns:

Usoare tente de bdsm da. In adevaratul sens al conceptului, nu.

| Plato a răspuns (pentru sofisis):

Eh na. Pai ori suntem golani ori nu mai suntem.

| sofisis a răspuns (pentru Plato):

Suntem doar putin asa...

| HadesSs a răspuns:

Imi place sexul hard dar nu ma incanta bdsm, e un pic dezgustator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mã incânta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu.
In momentul asta n-as accepta.Mi-ar provoca dezgust si teama.Dar cine știe...totul depinde de partener.Si de ce simt pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,cu condiția ca el să fie cel biciuit şi încătuşat, altfel nu stăm la discuții.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da faceti cu schimbul...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,doar el să primească.....tratamentul. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

O data ce s-a predat tie, doar placerea ta conteaza. Depinde ce intelegi prin "tratament", se accepta orice in afara de strap-on si lovituri la 0o rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Perfect atunci! laughing

| 90210 a răspuns:

Sa fiu eu "vulnerabila" nu-mi place, dar daca iubitul meu vrea sa-l leg de pat, sa-l gadil cu o pana, sa arunc mingii de tenis il el sau cine mai stie ce ca sa ajunga la orgasm atunci de ce nu? laughing

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Nu in adevăratul sens. depinde si de partener, dar pe mine una, nu mă atrage