| fuckU a întrebat:

Ce parere aveti de boy george?

4 răspunsuri:
| DoctorulLove a răspuns:

Daca te referi la acel Boy George care canta si The Crying Game, Bow Down Mister, a abordat un stil interesant la vremea lui, banui ca si acum mai are cautare daca ar fi promovat.

| express11 a răspuns:

Gay

| fuckU explică:

Ma refer de boy george din culture club...cel care canta karma chameleon:X:X:X:X

| RubyDonnahue a răspuns:

Intrebarea este veche, dar tot vreau sa raspund. Dupa mine a fost cel mai bun artist alaturi de Michael Jackson din toata lumea. Amandoi au avut videoclipuri si melodii WOW. Boy va lansa curand un nou album, abia astept laughing. Il iubesc, ii iubesc! happy