| floryn91 a întrebat:

Ce parere aveti de cei care se scarpina la o " o in public?)))))))

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Aceeasi ca si despre cei care se scobesc in nas in public.

| TitiDrLove a răspuns:

Ca nu au auzit de termenul "epilare", sau se scarpina doar pentru a atrage atentia fetelor(mare gigolo)!

| MMihai a răspuns:

Depinde de public, dacă este format din mucoși de aceiași vârstă. Că li se pare, că ești inteligent, când dai dovadă de tâmpenie, sau de lipsă de bun simț!

| Uilula a răspuns:

Sunt niste gay care vor sa o faca cu cineva si nu au ce face in public...
lipsa de preocupatie

| DannyCaponne a răspuns:

Parerea mea e ca aia sunt niste nesimtiti... nu au pic de bun simt, gandeste-te ca te poate vedea oricine cand nu esti atent si e aiurea tongue. Mai bine te abtii decat sa te scarpini. -.- Sper ca sfatul meu sa te ajute! Multa Bafta!

| LittleGirlMonster a răspuns:

Daca asa le vine.
Nu`i judec.[ma refer la baieti, ca la fete e ff. urat]
Bye.

| Xmadness a răspuns:

Ma si pe mine mo prins o colega intr-o poza facand gestu asta laughing de atunci nu il mai fac orice ar fi laughing da oricum cand am vazut poza am ras bine si nu numa eu toti colegii laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Cocallari

| ellaella a răspuns:

Sunt cei mai jegosi si ordinari... Sincer sunt niste idioti, adica c'mon, ce vor sa demonstreze? Ca au ceva boala? Ca au lapti? Altceva mie nu imi sugereaza...

Răspuns utilizator avertizat
| RaduCilaa a răspuns:

Ca sunt turbati la cap