| Nov a întrebat:

Ce parere aveti de declaratia asta de dragoste fetelor?

Iubita mea? uneori ma uit la tine, si simt ca as vrea sa ma descompun in atomi componenti si apoi fiecare atom din mine sa vina si sa smulga cate un atom din tine si apoi sa inceapa sa danseze un tango al pasiunii in spatiul iubirii eterne care ne inconjoara, inainte sa vina sa te recompuna atom cu atom in fiinta ta subtila care esti si pe care o iubesc.

12 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ahh romanticulelove strucklove strucklove struck mai atins la inimalove strucklove strucklove struck

| FunnyMoment a răspuns:

Heibig grin.Nu sunt eu cea mai buna la chimie/biologie dar iti zic asa ca fapt divers:oamenii sunt compusi din molecule, nu atomilaughing. Chiar si asa e o declaratie foarte dubioasa.Nu mai bine iti exprima altfel sentimentele altfel decat prin genul asta de reactie chimica dubioasa?laughing

| FunnyMoment a răspuns:

Am facut o eroare dar mesajul e acelasi:nu lua in nume de rau cuvantul "dubios". Depinde mult de persoana care primeste declaratia, ce succes va avea aceasta.Pentru gustul meu e prea siropoasa dar daca tu o cunosti si crezi ca i-ar place.thinking

| Roxxxannna a răspuns:

Hmmthinking este prea siropos. nu tuturor fetelor le place asta. Unele se lasa greu altele din 2 cuvinte deja sunt topite... daca consideri ca iubita ta este de acord cu aceste cuvinte mai dulci merita spus. daca nu`. incearca sa eviti a spune cam toata partea din acea declaratie. succes. fundabig grin?

| FollowTheLight a răspuns:

Stii, scuze ca iti zic, dar parca asi fi la ora de chimie laughing
Stii, poate unele fete se topesc dupa astfel de declaratii siropoase, dar pentru mine ca persoana cred ca un simplu "te iubesc" spus din inima inseamna cel mai mult.happy

| thefirstangel a răspuns:

Esti romantic!

| Saammyyy a răspuns:

Hoho.prea.atomic big grin
ceva mai simplu happy

| AlinPlaya a răspuns:

Parerea mea e ca trebuia sa-i multumesti lui Teo pentru show-ul din club A. big grin

| geoiulia a răspuns:

Cred ca daca mi-ar spune asta un baiat m-as decompune in atomi componenti!:*laughing.

| JJRosa a răspuns:

Prea multa dulcegarie.decat sa invete o declaratie de gen de pe net, mai bine ti-ar fi spus simplu, prin cuvintele lui ce simte.Parerea mea happy

| Paul_Popescu_1994 a răspuns:

Suge-o e mesajul e dintr-un stand up comedy. (teo)

| haoscalm a răspuns:

Teo love struck