| guiemigi a întrebat:

Ce parere aveti de fetele/baietii care fac sex de la prima intalnire? Sau nici macar intalnire. Se intalnesc in club, la o cafenea sau prin bai pe la malluri?

4 răspunsuri:
| unknøwn a răspuns:

Super-oameni care ştiu ce vor. Aplauze, stimă şi respect pentru ei!

| HaHaGirl a răspuns:

Materialisti/e,pe interes, doar de placere sau cauta consolare sau curva/''curv''

| Lorena7712 a răspuns:

Fetela care fac asa ceva se numeste curve iar la baieti e normal asta. Ei de obicei dupa ce reusesc sa faca sex cu o fata, o lasa dracului. oh go on

| Raul5765578 a răspuns:

Femeile care fac sex la prima intalnire se numesc tarfe iar la barbati este normal asa ceva