| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care nu inteleg nevoile sexuale a sexului opus si te fac nesimtit dar se folosesc de tine cum pot?

15 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Dar tu ce părere ai de persoanele care denigreaza alte persoane doar pentru a-si demonstra frustrarea? Este total irelevant ce parere avem, te-ai simtii tu mai bine daca am spune ca avem o parere proasta? Conteaza ce parere ai tu, iară dacă una negativă, ai posibilitatea de a evita asemenea femei...

| RAY a răspuns (pentru Ofiintă):

Fiecare are dreptul sa se exprime liber,iar tu ai dreptul sa comentezi si eu inapoi, eu nu am avut intentia sa jignesc pe cineva pur simplu incerc sa va inteleg, ce rau ar fi daca ati fiti sincere de la bun inceput, nu vreau sex, relatie cu tine si gata, nu sa se foloseasca de timpul tau, asta e valabil pentru toata lumea, sunt si baieti care promit virginelor nunta doar ca sa se culce cu ele, eu sunt neutru in gandire, ajungem la filozofe daca vrei

| Ofiintă a răspuns (pentru RAY):

Si ce anume ai exprimat tu?
Filosofia este pentru oamenii raționali care se conștientizează și nu pentru lamentari care se c*acă pe ei sub formă anonimă. Atitudinea ta este precum al unui băiețel de 5 ani care a fost lovit de către o fetiță. Ce anume să înțelegi tu? În primul rând ar trebui să te înțelegi pe tine și nu să te folosești de o victimizare iefitină pentru a sugera că femeile sunt o problemă. Spre exemplu, jignești în mod indirect cu toate că în viziunea ta, ce faci tu nu reprezintă o jignire. Sa fim sincere? Ce te face să crezi că nu aș fi?
În cazul în care ai avut o experiență neplăcută în raport cu o femeie, asta nu înseamnă că femeile în general ar trebui sa iti demonstreze contariul. Cine crezi tu că va face asta, de ce ar trebui cineva care nu ti-a gresit sa iti demonstreze ceva? Oricum, absurditatea de care dispui este mai toxică decât femeile de care te plângi, pe deasupra se simte filosof.

| RAY a răspuns (pentru Ofiintă):

Tu trebuie sa inveti ce inseamna limbajul civilizat, apropo suntem pe TPU aici raspunzi la intrebare si atat, tu ai facut spam, nu ai raspuns la nimic, si facut spam plus atac la persoana

| anonim_4396 explică (pentru Ofiintă):

Pai in mod normal problema e la tine daca o consideri o jignire, nu exista doar El e problema sau doar Ea e problema, vina se împarte la 2. Întotdeauna. Una e sa te jignească in mod voit, știind că te jignește chiar dacă într-un mod subtil și alta este sa o iei tu ca pe o jignire, poate omu nu e conștient că te simți tu jignita, cine știe. Și atunci trebuie măcar înțeles.

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai posibilitatea de a-l întelege tu, eu sunt deja o problemă. Baftă!

| aditimus a răspuns:

La urma urmei totul se rezuma la sex, insa nu ar trebui tratat ca atare, gaseste pe cineva si ramai cu acea persoana.

| Frank51 a răspuns:

Adica? Am avut o data o prietena care avea libidou extrem de mare, cu mult mai mare decat al meu, deci trebuia sa o fac nesimtita?

| RAY a răspuns (pentru Frank51):

Nu,desigur ca nu

| Mogiojojo a răspuns:

Nu au empatie... eu mereu inteleg baietii in calduri.

| SoareDaniel a răspuns:

Ce parere sa am, nu una tocmai buna. Eu, am patit sa cunosc o fata la un training pentru job, doar ca am constat ca pe whatsup eram bagat in seama doar in momentul cand avea nevoi financiare, in rest eram ca si cand nu as fi fost. Ce e mai naspa in chestia asta, e ca a incercat de mai multe ori lucrul asta, invocandu-mi tot felul de probleme grave ale ei, ajungand chiar in momentul de a fi dispusa sa faca un drum de 200 de km pana la mine, bineinteles alaturi de prietenul ei ca sa o imprumut cu o suma de bani. Ce poate fi mai frumos happy, tu iti dai seama? Dupa toata asta am intrebat-o clar daca e sanatoasa la cap si aia ne-a fost

| RAY a răspuns (pentru SoareDaniel):

Buna,eu mi-am pierdut increderea in ele,vad ca se folosesc doar de timpul meu atat, in rest cu bani eu nu am dat,pacat de tine, daca ar fi si ele sincere de la bun inceput, nu ipocrite, false, materialiste, tarfe ar fi altceva

| SoareDaniel a răspuns (pentru RAY):

Nu a dat-o sub forma ca ar fi fost materialista, nevoi de ale gurii sa zic asa, dar cel mai mult m-a deranjat faptul ca a venit dupa o luna de pauza in care nu mi-a zis niciun buna, val vartej sa o ajut, si am zis ca e ceva ciudat in asta

| RAY a răspuns (pentru SoareDaniel):

Pai erai bancomatul ei

| SoareDaniel a răspuns (pentru RAY):

Eram cam fara forme oricum, ca i-as fi propus-o direct, fara sa imi mai restituie suma laughing .....mare mirare de n-ar fi acceptat