| SunshineSunrise a întrebat:

Ce părere aveți de fetele care se pozează în lenjerie intima cu spatele? Gen eu dacă îmi fac o poza în pantaloni (blugi) sau de training toți băieții zic ca vreau "..." dar când se pozează toate astea în lenjerie intima le distribuie toți ăștia și zic "iubi mea"
Gen ce dracul?

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Zic ei "iubi mea", dar probabil nu au nicio relaţie. Niciun bărbat normal la cap nu distribuie poze cu iubitele lor îmbrăcate in lenjerie intimă.

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| PreaDistinsul a răspuns:

Le place mai mult de acele fete fiindca sunt mai dezinhibate si nu le e rusine sa-si arate fundul aproape gol. Tie iti zic ca vrei pla fiindca asta dai de subinteles cand faci poze din spate si scoti fundul in evidenta.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei_Darius_1997_XBla a răspuns:

Apăi eu nu înțeleg de ce te mai complici să îi bagi în seamă laughing. Ignoranța este cheiawinking