| monicaaa17 a întrebat:

Ce parere aveti de masturbarea in public?

9 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Se pedepseste penal!

| Violleta2022 a răspuns:

Exhibiționismul, sau masturbarea in public, este o deviatie de comportament care se trateaza la psihiatrie.
Este ilegala, putand sa-l puna dupa gratii pe ***, pana la 3 ani.

iata aici legea:
"Infracţiuni contra ordinii şi liniştii publice
Art. 375
Ultrajul contra bunelor moravuri
Fapta persoanei care, în public, expune sau distribuie fără drept imagini ce prezintă explicit o activitate sexuală, alta decât cea la care se referă art. 374, ori săvârşeşte acte de exhibiţionism sau alte acte sexuale explicite se pedepseşte cu închisoare de la 3 luni la 2 ani sau cu amendă".

https://legeaz.net/noul-cod-penal/art-375

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Greață.

| doctorandus a răspuns:

Dap, ca femeie te poți masturba în public fără să se prindă nimeni.

| Sofer a răspuns:

Ai văzut recent pe cineva făcând asta? laughing e jenant sa te masturbezi în public.

| LPCTSTR a răspuns:

Este cel mai natural lucru pe care lumea ar fi trebuit sa il introduca drept cod moral si de buna purtare... glumesc, este oribil... pentru cei care se uita rolling on the floor rolling on the floor

| alina2k18 a răspuns:

Depinde unde in publicwinking
Nu-mi mai trebuie laughing

| Musca88 a răspuns:

Daca te duci la piata sa vinzi ardei poti face asta cu succes 100% dupa taraba, dar ai grija la babele cu usturoiu.

| DeeaCarmen a răspuns:

Fa-o in public si o sa afli