| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Ce parere aveti de o persoana care isi pune status in a reationship pe facebook pentru a face geloasa/gelos pe fostul/a?

Răspuns Câştigător
| cristinel87 a răspuns:

Astia sub 14 ani o fac din gelozie.

5 răspunsuri:
| DraPraaHaarp a răspuns:

E penibil... Nu trebuie sa facio chestii de genul, in primul rand devii penibil si frustrat. relatia a durat cat a durat si gata, nu mai e loc de resentimente

| Ana_4223 a răspuns:

Acesta mi se pare un comportament de copil inapoiat adica este un lucru pe care numai disperatii cred eu ca o fac ca alt motiv nu gasesc

| Inemes a răspuns:

Fiecare face ce vrea...

| Mihaela0011 a răspuns:

Prostie adevarata.Da dovada de obsesie si naivitate. Daca omul e indiferent, va privi si va rade.

| Loredanaaaaa a răspuns:

Este un gest copilaros...