| Catacombe a întrebat:

Ce părere aveți de parfumurile davidoff de barbati? În special cel zino, vreau sa i-l iau iubitului meu și nu sunt sigura. Oscilez între zino și ck obsession. El prefera mirosurile mai masculine.

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Dacă acel parfum îl cumperi pentru iubitul tău, trebuie să-ți placă ție nu lui. laughing

| Rotazi a răspuns:

Daca ii iei ceva ce nu-i place, dupa sfaturile noastre, veti avea discutii neplacute. Mai bine plimba-te cu el prin magazin si "din intamplare" testati ceva impreuna. Atunci vezi ce apreciaza.