| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de plasturii max blue turbo care spun ca ar marii penisul?
Credeti ca e pe bune?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ar avea cum sa fie pe bune, pentru ca toata lumea ar avea penis enorm daca ar fi atat de usor sa-ti pui niste plasturi pe sula!
Astea sunt chestii care se vand usor la farieri si disperati, care nu pot pricepe ca un organ nu se mareste indiferent ce i-ai face.
Singuar metoda care-l mareste cu 2 - max3 cm, este cea chirurgicala, dar si atunci te supui unor riscuri si trebuie sa hotaratsi pe propria-ti raspundere daca-ti asumi riscul si risti sa ramai cu un penis impotent.

1 răspuns:
| elinord a răspuns:

Nu