| d3utzsa a întrebat:

Ce parere aveti de sexul anal?big grin

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mi se pare dezgustator.

| Crisu a răspuns:

Nici o parere! Nu am incercat, dar totusi mi se pare un pic cam deplasat. pe fund trebuie sa iasa chestii, nu sa se bage. happy

| gigiro a răspuns:

Chiar daca mi-ai interzis sa mi te mai adresez, nu ma pot stapani s-o fac. Pe vremuri, era considerat perversiune sexuala.pentru ca este "contra naturii",asa dupa cum si celalalt tip, oral, e tot impotriva naturii.Ca si celelalte tipuri,pe care nu vreau sa le insirui aici,dar la cat de inteligenti sunteti cred ca le stiti. Acum,desi s-a trecut la libertatea "totala" a sexului,eu sunt de moda veche si consider in continuare ca este scabros si scarbos,si neigienic si cred ca si nesanatos,pentru ca muschii anali se distrug. De aceea, barbatii homo, au mersul atat de "nostim".

| Anca a răspuns:

N-am practicat si nu-s curioasa.

| foxi a răspuns:

Oribila!

| cudyu007 a răspuns:

Mah il ador ...si prietena mea d acum e singura care l-a acceptat dintre toate cu care am fost tonguehappy... oare dc?

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Mmmm...laughing
nice,nicelaughing

| ionutzroma a răspuns:

Tu ce parere ai?
daca te hotarasti sa incerci foloseste lubrifiant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezgustător. De ce să faci sex anal, oral etc când poţi face dragoste doar cu acea persoană pe care o adori din tot sufletul pentru eternitate?!
O zi de vis.

| Maiiiiia a răspuns:

Nici o parere proasta

| jacksonqueen a răspuns:

Numai cuvantul acesta imi provoaca scarbawinking