| Valutzzzu a întrebat:

Ce parere aveti de sexul oral? Practicati? Raspunsuri sincere!

10 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

E placut daca il primesti...personal nu imi fac limba elice da r vad ca sunt practicanti...sunt curios e posibil sa faci carcel la limba?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, cei care il considera tabu sunt destul de limitati in relatia pe care o au, nu se simt bine alaturi de partener si le lipseste increderea (fie in sine fie in partener)

| Azµre a răspuns:

Da! Sexul oral numai este un tabu!

| Vix999 a răspuns:

Imi place. Da.

| Ycu a răspuns (pentru Vix999):

Too much info big grin tongue, vorba ta tongue

| Valutzzzu explică:

Va place doar sa primiti, sau sa si oferiti?

| danielcoman32 a răspuns:

Da,practic sexul oral, cu cele care consimt la asa ceva.am intalnit femei si fete carora nu le-a placut.asta e.trebuie sa respectam femeia!

| OmidaVesela a răspuns:

E bun si foarte placut pentru persoana care primeste. Sunt sigura ca fiecarui baiat iat placea asta mai ales de la prietena lor deoarece fiecare isi doreste ca fata lui sa fie c*rva numai pentru el...

| Karan17 a răspuns:

Da, mie imi place sincer!

| KissALYN a răspuns:

Sincer da imi place. Dar nu pot sa las orice fata sa faca asta happy Daca tin prea mult la ea si o iubesc nu vreau sa o pun in ipostaze din astea.