| Maggie49 a întrebat:

Ce părere aveți de trimisul pozelor nud? Dacă ii trimit unui băiat e posibil ca acel băiat să trimită și altor băieți/bărbați nudurile mele?

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa te cunoasca tot orasul

| oany a răspuns:

Depinde ce relatie ai cu acel baiat. Daca e o relatie serioasa, lucrurile astea nu mi se par deloc ciudate si absurde.fac parte din intimitatea cuplului...

| Violleta2022 a răspuns:

Esti sfatuita si moracliceste si lega sa NU trimiti niciodata poze nud, ca nu stii pe mainile cui pica si ajungi sa fie publicate pe internet, distrugandu-ti viitorul.
NU trimite nimic, ca sigur vor ajunge e internet.
Folositi-va creierul, inainte sa faceti prostii cat capul vostru de mari, ca nu se mai pot redresa.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca exista o destul de mare posibilitate ca pozele nud sa fie aratate prietenilor sau sa fie distribuite pe internet. Totul depinde in primul rand de caracterul baiatului si de asemenea de natura/tipul de relatie existent intre tine si el. In concluzie este indicat sa fii foarte sigura de caracterului lui inainte de a te decide sa-i trimiti pozele cerute de el. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Desigur.
De aceea, e bine în astfel de cazuri să cauți pe net ceva poze de GILF (google it, dacă nu știi ce-i aia) și să îi trimiți dintre ele (desigur, fără să li se vadă fața).

| Andreeush a răspuns:

Sunt total împotrivă.

| Holiday a răspuns:

Posibil sa le arate, posibil sa nu. Dar nu asta e important, ci daca te-ar afecta pe tine asta sau nu. Daca te doare in spate, cum dealtfel ar fi normal, si iti asumi asta, poti trimite. Daca te streseaza faptul ca le-ar mai vedea si altcineva, incearca sa te abtii sa trimiti, cel putin deocamdata.

| Emma30555 a răspuns:

Da, la o cearta la o despărțire se poate răzbuna, sau se poate da pur și simplu mare la prieteni, in plus acele poze pot ajunge și din greșeală în alta parte, pur și simplu pierde telefonul sau întra un prieten pe telefonul lui

| Goete a răspuns:

Bineinteles ca e posibil, la toti le vor curge balele...

| Crackman a răspuns:

Indiferent cine e laughing sfatul meu de baiat este sa nu trimiti la nimeni nimic, niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce naiba ai trimite nuduri?
Oameni inconștienți...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă unul din voi e plecat si nu v-ati văzut de mult...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai imaginea in minte, o vizualizezi.
Niciun om normal la cap nu trimite sau cere nuduri partenerului.
Cu ce ma ajută poza aia? Prefer sa te aud, daca mi-e asa dor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi e că și cum ai fii rupt de foame cu o friptura in fata pe care nu poți să o mananci.Doar te chinui, cel mai bine nu păstrezi contactul deloc în timpul ăla.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu păstrezi deloc contactul? Dar e iubita ta sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai mai multa încredere în tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am

| Alexandrionelu a răspuns:

Doamne ferește, noi băieții nu facem niciodată asa ceva, ca să te convingi, trimite-ne și noua laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Clytia a răspuns:

E cea mai mare greșeală pe care ai putea să o faci.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Da, este posibil. Te sfătuiesc deci să nu cedezi dacă va insista.

Răspuns utilizator avertizat
| TomyBrave2019 a răspuns:

Un băiat de la mine din clasă a primit nuduri de la o fată și s-a lăudat la toată lumea. Gândește-te de două ori înainte să faci greșeala asta. Să fii sigură că băiatul respectiv nu ar face asta.

| ciocolatamaruie4 a răspuns:

Ideal ar fi sa NU faci asta.
Daca vrei sa-ti distrugi viata toata, poti sa trimiti.
Atat timp cat pozele nu mai sunt in posesia ta, viata ta poate fi intr-un pericol real.
Eu chiar nu pot intelege de ce ar vrea cineva sa faca asta. Unele abia lasa pe barbat sa le atinga, iar altele trimit poze nud... Ce ti-e si cu oamenii astia!?