| sopranaCadaverica a întrebat:

Ce parere aveti de un tip care inca vorbeste cu fosta (aveau mai mult o relatie virtuala, pana sa se intalneasca real... vorbeau zilnic de ani de zile, erau la mii de km distanta), DESI, el are o relatie stabila, cu altcineva, in prezent? Fostei ii cere poze, sa vada daca s-a mai schimbat sau a ramas la fel, ii spune 'neata' zilnic etc.

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Una-i mama la copii, alta-i pofta inimii, vorba 'cea.

| Sofer a răspuns:

Sa iubești doua femeie sa nu ști pe care o vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ratat.

| servusss a răspuns:

Nu exista "relatii virtuale", iar tipul este un distrus care nu stie ce vrea de la viata. Auzi, cica relatie stabila dar ii cere poze alteia cu care vorbeste zilnic.