| victoriapapi a întrebat:

Ce parere aveti de yoga, sa ma apuc?

8 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

Yoga este un stil de viata echilibrat pentru sanatate. Merita!

| playstow a răspuns:

Eu sunt de parere ca sunt destule metode de relaxare si fara yoga.
doar daca nu te-a convins Bivolaru sa intri in misa.

| Dreamy a răspuns:

Doamne fereste, e o tradare fata de religia ta si crede-ma nu te linisteste deloc, chiar te simti mai rau dupa

| victoriapapi explică:

Da nu stiu am vazut niste filmulete pe youtube si era muzica faina si relaxanta.pe moment ma gandeam oare sa fac si euhee hee

| victoriapapi explică:

Sunt zodia gemeni si imi place sa experimentez lucruri noiwinking ok, am sa citesc Mari Initiati ai Indiei si Parintele Paisie, sper sa fie interesant,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mikaila: esti o crestina proasta care nu stie sa vada dincolo de tampeniile bagate in cap de popa. Auzi la ea... yoga e tradare fata de religia ta...ma dezgusti!
@victoria: faci ce crezi tu ca e mai bine pentru tine. Yoga nu e o religie, si presupune lucruri mult mai profunde decat prostiile vazute la TV despre misa si alte chestii similare. Te apuci daca simti ca ai nevoie. Daca te vei apuca, n-o lua ca pe o religie: NU ESTE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz, poti sa te apuci de altceva dar de asta...in nici un caz, sunt multe lucruri pe lumea asta pe care ai putea sa le descoperi, stii, Liberul Arbitru ne-a fost lasat TOCMAI pentru a pune in balanta ceea ce vrei sa faci, bine sau rau. Ti-as recomanda sa citesti o carte; Mari Initiati ai Indiei si Parintele Paisie, citeste-o si... dupa aia mai vezi, ok? Sa ai o zi minunata,

| Vlach a răspuns:

Nu,e o prostie
o prostie spirituala dintr-o religie paralela cu ortodoxia.
Cum a zis si Dreamy, e o tradare a religiei ortodoxe