| Ilyncutz a întrebat:

Ce parere aveti depsre petting? va reamintesc! nu este preludiu...straight facelaughing.

8 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

E ceva normal.

| DraPraaHaarp a răspuns:

@mentor4 straight face 1-cati ani ai?
2- mai mergi la scoala
3- iesi de pe site, ca nu e de tinehappy

E ok! ajuta la autocunoastere si sa spunem putina ''incalzire'' inainte se sexhappy

| DraPraaHaarp a răspuns:

@mentor4 bai asta om matur de clasa a7a ar trebui sa mai lucrezi la comportament, pe bune. pe mine ma doare fix la banana ca ma jigneste un mucos ca tine, ar trebui sa accepti ca mai ai multe de invatathappy hai la culcare ca e prea devreme pentru tine

| Adrian1997 a răspuns:

Pettingul e atunci cand faci sex cu o pisica sau cu un caine? Suna tentant!

| ItsMyTime a răspuns:

Am o parere buna dar vezi sa nu ies urce la cap lu gagicatu si dca maicata este de acord e foarte bine... imi dai si mie funda de la intrebarea cu gagicatu aia lunga in care scria ca vei sa o faci cu el si maicata a zis sa hotaresti tu... Ms big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| ItsMyTime a răspuns:

Am 14 ani si sunt in clasa a saptea si daca citeai intrebarile ei intelegeai bai tampon invizibil...

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

E ok. ajuta sa va cunoasteti mai bine, in cazul in care nu vreti sa treceti direct la sex si vreti ceva apropriat de.

| Tinkerbell_3393 a răspuns:

Am o parere buna>