| mii a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta categorie?batting eyelashes

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

E super tarelove struck e preferata mea love struck

| Hmmmm a răspuns:

Este categoria mea preferata.
aici se oglindeste cel mai mult calitatea siteului nostru.
e penibil, patetic, infantil, dezgustator.

| Anablondyi a răspuns:

Este cea mai vizualizata asa cred laughing toti au numai probleme in dragoste etc. si intru des pe rubrica asta deoarece vreau sa ajut kiss

| Mihai7best a răspuns:

Foarte buna

| Wehrmacht a răspuns:

In primul rand adi@ai dreptate si eu sunt minor si in al doilea rand e misto ca mai vezi cateva intrebari penibile si razihee hee

| JustMeBăi a răspuns:

Un sfert ce intru in aceasta categorie ori sunt plangaciosi, ori obsedati sexual(nu dau nume), ori vor sa'si gaseasca jumatatea(matrimoniale).

Bafta!happy

| Aly359 a răspuns:

E cea mai vizualizata. E draguta pentru ca raspunsurile la unele intrebari ne sunt si noua de folos.

| Dragos_9559 a răspuns:

Ie super

| unknown_9171 a răspuns:

Cred ca asta e categoria cea mai admirata de toti utilizatorii.
Explicatielaughing : unii utilizatori pun intrebari penibile, altii sta si se amuza pe seama lor si se gandesc la cate poate duce mintea unui copil plictisit.

| adi_5070 a răspuns:

Aceasta categorie nu este tocmai una adecvata deoarecce sunt si minori, si cu toate acestea este cea mai populara categorie