| Briannaa12 a întrebat:

Ce părere aveți despre asta? Eu-22. Iubitul - 63. Știu, bizar. Dar nu era vorba de interese materiale la mijloc. Tocmai am descoperit ca în lipsa mea aducea în casă o femeie de 65 de ani. Viata noastră sexuala era excelenta, însă el părea de ceva timp rece cu mine în restul timpului și nu se afișa prea mult cu mine în cercul lui de prieteni. Nu înțeleg și nu îmi explic de ce a făcut asta, ce a fost în mintea lui. Mi se pare absurd. Aștept opinii în comentarii legate de ce anume l ar putea determina pe un bărbat de vârsta lui sa însele o femeie tânără cu una bătrână. De obicei e invers. Accept și opinii dure. Dar nu accept termeni jignitori și limbaj trivial. Cel mai inteligent și detaliat răspuns primește fundă. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Bun, iar intrebarea logica care vine e asta: Ce dracu mai cauti sa stai cu el daca te insala, te manipuleaza si isi bate joc de tine? Chiar nu ai cojones sa pui stop relatiei asteia? O relatie la asa diferenta mare de varsta in general e un fail total, e diferenta prea mare de mentalitate, de dorinte, de perspectiva asupra vietii + ca mosul pare destul de toxic, chiar nu vrei sa vezi asta?

39 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai degrabî cred ca a fost invers. Tu esti cea nouă.
A vrut si el prospătură.

| Briannaa12 explică (pentru darrio2007):

Încep și eu sa cred ca deși îmi spunea ca eu sunt relația oficiala, era fix pe dos!

| darrio2007 a răspuns (pentru Briannaa12):

De obicei cam asa se intampla in asemenea cazuri.
Dar nu te inteleg cum de ai ales un barbat de o asemenea varstă.
Daca nu vrei nu trebuie sa scrii.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Gerontofilalaughing)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lool

| Drimmero a răspuns:

22-63, practic o relatie nepoata-bunic.

| Briannaa12 explică (pentru Drimmero):

Da, isteață observație. Vezi ca ești pe lângă subiectul întrebării.

| Drimmero a răspuns (pentru Briannaa12):

Situatia in sine e una ciudata, e un carusel al ciudatenilor ce se intampla, incepand de la diferanta de varsta dintre voi pana la ce a facut el.

| Briannaa12 explică (pentru Drimmero):

Da, este, și pentru mine a fost un șoc. Nu are niciun sens ceea ce a făcut, tocmai de aceea am pus întrebarea, credeam ca ma va lamuri cineva legat de ce ar fi putut fi în capul lui. Tipa are 65 dar arata ok, e o doamnă cochetă. I o fi plăcut chestia asta... Nu știu ce sa mai zic.

| Drimmero a răspuns (pentru Briannaa12):

De obicei barbatii mai in varsta cauta "prospaturi" adica femei tinere din mai multe puncte de vedere, cel mai important e ca vor sa isi arate lor virilitatea si faptul ca inca mai pot, lucru perfect normal si natural, ciudat e ca a ales o femeie in varsta, nu stiu cat de ok poti arata la 65 de ani de ani, adica totusi e batrana din punct de vedere biologic, e persoana de varsta a 3-a. Tu de unde stii ca a fost adusa? din ce am mai citit intrebarile tale aveai ceva probleme de gelozie.

| Briannaa12 explică (pentru Drimmero):

Aveam probleme, dar am strâns și probe concrete. Am găsit șosete de femeie în șifonier, un gel de dus de dama (m-a mințit ca i l-a dat o cunoștință comuna și când am întrebat-o pe respectiva, a spus ca nu i-a dat ea asa ceva), un clește de păr (pe moment ma convinsese ca era al meu și ca s uituca, dar acum îmi dau seama ca m-a păcălit) și de multe ori mi am găsit hainele dosite în fundul șifonierului, deși el e super leneș și nu face niciodată ordine. Plus lenjeria de pat schimbata prea des. Aspiratorul ținut mereu la îndemână... Se plângea într o zi ca eu nu l înțeleg și a avut o replica gen "mai bine una mai bătrână dar sa am liniște".Mi-a dat de gândit. Ulterior am aflat și cine e persoana intrând în telefonul lui. Avea multe apeluri către ea. Presupun ca a și adus o în casă din moment ce am găsit toate acele obiecte.

| Briannaa12 explică (pentru Drimmero):

Ai dreptate, vad toate astea. Îți spun sincer de ce am ținut de el: deși are vârsta pe care o are, pare mult mai tânăr, are o forma fizica f buna și mă f**** foarte foarte bine. Dar cum ai zis și tu, e prea dăunător.

| Drimmero a răspuns (pentru Briannaa12):

Poti gasi foarte bine unul care sa aiba toate calitatile astea iar pe langa astea sa iti ofere si pe partea emotionala tot ce ai nevoie, mai ales unul tanar care vine la pachet cu alte calitati.

| Drimmero a răspuns (pentru Briannaa12):

Bun, iar intrebarea logica care vine e asta: Ce dracu mai cauti sa stai cu el daca te insala, te manipuleaza si isi bate joc de tine? Chiar nu ai cojones sa pui stop relatiei asteia? O relatie la asa diferenta mare de varsta in general e un fail total, e diferenta prea mare de mentalitate, de dorinte, de perspectiva asupra vietii + ca mosul pare destul de toxic, chiar nu vrei sa vezi asta?

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu cât e de pe bune povestea asta dar, prima iubire nu se uita niciodată.
Când ești în vârstă poți sa cauți companie tânără pentru sex, pentru plăcerea vizuala, pentru a te simții mai "viu".Dar de potrivit mental și sufletește tot cu o persoana apropiata vârstei te potrivești.

| Briannaa12 explică (pentru Freya1):

E pe foarte bune povestea, chiar dacă sună bizar. Mulțumesc mult pentru răspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragă - la 49 de ani eu cu nevasta facem sex de 270 - 300 de ori în 365 zile cât are 1 an.

La 63 de ani cât are ăla eu NU cred că una de 22 de ani poate să spună - Viata noastră sexuala era excelenta,

Mai TAIE și tu din POVEȘTILE astea.

ATENȚIE MARE - dacă tot VISEZI bărbați maturi îți recomand cei cam între 45 - 50 de ani și care tineri arătau ca ăsta.

https://i.pinimg.com/736x/69/0e/f5/690ef51544f5cd4c7a596116dfcb2b40.jpg

Va face sex cu tine într-un an zilnic în toate zilele anului în afară de zilele în care ești pe ciclu.

DECI - de vreo 300 de ori pe an vei face sex cu unul din ăsta de care spun eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e asta, reclama la viagra?

| Briannaa12 explică (pentru anonim_4396):

? Recunosc, am râs la răspunsul tău!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Briannaa12):

Da, stiu, sunt carismatic, am simtul umorului la fel ca tataia al tau, pardon, iubitul tau.
Acum pe bune, amandoi stim ca e vrajeala ce scrii tu aici.

| Briannaa12 explică (pentru anonim_4396):

Vrăjeală? Ești cumva atotștiutor și nu știu eu? Abține te de la păreri din astea dacă nu cunoști situația.

| just4ubr2015 a răspuns:

O femeie care se respecta nu sta sa pupe moastele zi de zi.bagati mintile in cap si lasa-l pe tataia in pace ca nu e de tine sa stai sa il speli la cur la batranete.tu ai nevoie de cineva tanar sa te duca in vacante sa iesiti la film la teatru la plimbare nu un mos care o tine abia de pisatoare.

| Fantaspirit a răspuns:

Inspiri milă

| Briannaa12 explică (pentru Fantaspirit):

Și tu, pentru că ești incapabil sa dai un răspuns util.

| Fantaspirit a răspuns (pentru Briannaa12):

Iar tu nu ești capabilă să găsești unul de vârstă ta, vânezi doar bosorogi care nu mai au decât un parț kiss

| Briannaa12 explică (pentru Fantaspirit):

Poate ca s capabila sa pun mana pe bărbați de toate vârstele, dar în final asta e alegerea mea, aleg "boșorogii". Ce ai scris tu ar trebui sa fie o jignire. Nu? Culmea, nu ma afectează. Zi bună!

| Fantaspirit a răspuns (pentru Briannaa12):

Nu te mai minți singura că ști și tu că nu ești, până și un mos face ce vrea din tine. Te pup dulce și lasă bătrâneii care ți-ar putea fi bunici in pace kiss

| Briannaa12 explică (pentru Fantaspirit):

Mai du-te pe la școală, scrii cu greșeli! Până și gramatica face ce vrea din tine. Te cam baga în ceață.

| Fantaspirit a răspuns (pentru Briannaa12):

Mai bine gramatica decât un hodoroghee hee doamne câtă milă poți inspira nu ai nici cea mai mica idee laughing Daca erai așa de deșteaptă alegeai unul tânăr nu un pensionar și care face din tine ce vrea el, dar nu ești nici pe departe smart. Nasol sa fii umilită și înlocuită pentru o pensionara big grin
Părinții tăi ce părere au despre alegerile tale inepte?

| Briannaa12 explică (pentru Fantaspirit):

Nu, nu mai bine gramatica decât un hodorog. Eu pot schimba oricând hodorogul cu altcineva. Tu nu poți schimba gramatica limbii romane. Dacă tot am mai mult timp liber acum, te astept la meditații. Părinții tăi ce părere au despre cum scrii? Regretă că nu te-au dat la școală? laughing))

| Fantaspirit a răspuns (pentru Briannaa12):

E de la tastatura iubitoare de bosorogi am văzut că trebuia să pun doi de i la unele cuvinte stai chill că știu să scriu destul de bine, învață să faci blowjob că se pare că nici de așa ceva nu ești în stare, ai nevoie de instrucțiuni laughing
Și pentru paranoia ar trebui sa vizitezi un specialist nu sa le faci mătănii pensionarilor sa li se scoale rolling on the floor
Nu știi decât să îți faci părinții și familia de ras, cred că și părinții te reneagăhee hee

| Briannaa12 explică (pentru Fantaspirit):

Stai liniștit(a), am văzut ca nici semne de punctuație nu știi sa pui. Se vede ca ai dificultăți. Și dacă după mintea ta seacă, a cere instrucțiuni pentru bj înseamnă că nu știi sa faci, mi-e milă. Eu încercam o perfecționare. Dar nu înțelegi tu lucrurile astea. Eu nu am sa iti mai răspund. Am chestii mai bune de făcut. Tu văd că te-ai obsedat de mine. Pupici.

| Fantaspirit a răspuns (pentru Briannaa12):

Nu sunt român 100% așa că nu ai cum sa mă ataci cu scrisul,se pare că ai un IQ tare limitat,doar de asta știi să te legi.
Continua să îți faci părinții și familia de ras,și degeaba scrii corect că ești prostuță rău, faci și platforma asta de ras, eu in locul tau nici nu as mai ieși în lume de rușine, dar tu înafara sa te faci de ras nu știi altceva, ești și moartea pasiunii de nu i s-o sculat moșului laughing
Sper sa îți de-a Dumnezeu mai multa minte că nu ai deloc crede-mă, tu degeaba te dai smart că ești praf și știi și tu asta laughing In loc sa stergi bătrânei la fund și să le papi pensia ai putea alege unul de vârstă ta pe care sa îl prezinți cu drag parintilor tai, oficial ai devenit oaia neagră a familiei fara sa fii conștientă laughing

| Briannaa12 explică (pentru Fantaspirit):

"Nu sunt roman 100%". Scuza oficiala a tuturor agramatilor. Ha ha, mi-ai făcut ziua mai bună.

| Fantaspirit a răspuns (pentru Briannaa12):

Ai un vocabular tare limitat, cred că suferi de retardism cronic.

| Together a răspuns:

Poate fi nevoia de varietate sexuala, care la barbati se manifesta mai tot timpul.

Poate au un trecut impreuna, poate ea i-a propus si i-a facut usor drumul spre sex.

Poate ii ofera ceva ce tu nu ii oferi, poate cu tine simte o presiune sa fie mai mult decat ii e confortabil in pat, de exemplu. iar cu ea se poate simti mai liber.

Daca zici ca devenise rece cu tine si nu te aducea in cercul de prieteni, probabil nu simtea ca te-ai integra in lumea lui, dar sexual ce ii ofereai era prea bun ca sa iti refuze prezenta in viata lui.

Pe masura ce s-a obisnuit cu tine nu mai e la fel de motivat sa te cucereasca si compatibilitatea dintre voi in afara sexului probabil ca lasa de dorit pentru el, asa ca a facut ce e comod si ti-a acordat mai putina atentie, pentru ca interactiunile cu tine, exceptand sexul, nu il motivau prea mult.

| Mynameis93 a răspuns:

Poveste de spun nepoților la bătrânețe.,, Când aveam 22 de ani, iubitul meu de 63 de ani m-a înșelat cu o femeie de 65. " rolling on the floor)))))))))))))))))))

| PussyCrusader a răspuns:

Sincer nu știu, pot exista 1000 de răspunsuri diferite, dar poate a văzut în ea o maturitate pe care l-a atras, nu știu cum arăți tu sau doamna de 65 de ani, dar poate este mai bine dezvoltată. Știu că de obicei un bărbat mai în vârstă se uită după una mai tânără dar poate in cazul lui este o excepție. Fără supărare dar poate ii oferea ceva ce tu nu ii ofereai, care nu ținea numaidecât de relații intime. Posibil este o persoană pe care o cunoștea de mai mult timp decât pe tine, o fostă iubită sau cine stie; o cunoștință mai veche cu care nu s-a văzut și i-a adus niște sentimente din trecut, nostalgie de exemplu.

Cum am spus pot fii mai multe răspunsuri la această întrebare și nu ai să știi exact ce gândea, poate are ceva fetish care îi aduce plăcere atunci când întreține relații intime cu altcineva înafara de iubită.

Nu știu dar sper că am ajutat.

| eeerrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Da-l dracu de dobitoc! O domnisoara ca dumneata, in floarea varstei, nu ar trebui sa stea dupa scursuri ale societatii care nu pot nici femeia a si-o respecta! Femeia are dreptul sa isi caute propria fericire si sa nu isi zdrobeasca sufletul de aur pentru niste barbati inutili, scarbosi, nerespectuosi, slinosi si, scuza ma doamna, cretini! Iti doresc tot binele si toata implinirea sufletesca!
fundita?