| meinteil a întrebat:

Ce parere aveti despre baieti care inca mai sunt virgini la 21-22 ani?

Răspuns Câştigător
| 12manuq a răspuns:

Hai sa iti zic ceva: toti baietii isi pierd virginitatea, masturbandu-se.Acum,legat de chestia cu sexul, am 20 ani, sunt student, am avut 2 prietene, sunt la a3a acum.Nu are rost, cel putin din punctul meu de vedere, sa faci sex cu o persoana pana cand nu esti 100% ca va merita.Am facut sex cu o tipa acum putin timp, si dupa asta efectiv nu ma mai lasa in pace, devenise ca o povara.Regret ca am facut sex cu ea.Mai bine astepti persoana potrivita si poti face sex cat doresti cu ea.Chestia cu virginitatea, la baieti e o chestie intortocheata, nu e la fel ca si virginitatea la femei.

| LoveSleep a răspuns (pentru 12manuq):

Te-ai stricat omule.
N-am auzit în viața mea mai mai aberații nefondate.

22 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ratati. Eu am fost ratat pana la 26, dupa aia mi-am mai revenit oleaca. :-\

| TeoPT a răspuns:

Băieții* nu băieți

În rest, nu repet ce s-a zis înaintea mea.

| Gizăz a răspuns:

E treaba lor. E imbecil să judeci pe cineva prin prisma faptului că e virgin sau nu.

| Memecy a răspuns:

N-ai cum să fii virgin la această vârstă, VIAŢA s-a ocupat deja de tine! big grin

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Jalnic

| stfnn a răspuns:

12manuq, e taman invers, la fete e mai delicat.

| RAY a răspuns:

Daca consideri scopul existentei umane sexul daca atunci trebuie iei viata ca nu ai facut sex, daca ai 2 neuroni treziti la viata consideri ca viata e mai mult ca sex si e o experienta minunata care te duce in groapa

| neutrino a răspuns:

Este strict problema lor, dar probabil ca nu au fost capabili, din diverse motive, de mai mult.

| Emilian65 a răspuns:

Acesti baieti, sunt baieti cuminti si au asteptat sa-si gaseasca jumatatea pentru toata viata.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 aici laughing!
Multa lume probabil crede ca suntem niste sfinti, dar nu este adevarat, si nu ma poti contrazice. Adevarul este ca nu reusim sa ne gasim o iubita din 2 motive. Unul este ca suntem urati, si nu am avut niciodata curajul sa avansam mai mult cu o fata, mai mult decat la o simpla prietenie. Si 2 nu este usor sa gasesti o fata care sa fie impacata cu situatia ta financiara, sociala, serios adica ce fata ar vrea sa se cupleze cu unul care lucreaza la Cora, nu are casa, masina, sta cu parintii.

| TanteMarianne a răspuns:

Stai un pic... adica era bolnav de zoofilie?

| TanteMarianne a răspuns:

Ii las in pace. intr-un fel e mai bine ca-s asa mai diferiti nu ca toti futardeii care violeaza la 16ani fete si masini din parcari de sperie pesti.

| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Si au iesit catelusi?

| justjohn a răspuns:

Respect pentru ei! tongue

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru justjohn):

Respect pe dracul, e de plans si rusinos

| justjohn a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

lasa nu `ti bate tu capu pentru ei, ca doara ei o sa primeasca binecuvantare pentru puritatea lor, si ca nu au lasat orice curvulita sa intra in viata lor! deci keep calm happy

| E7eRgY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nikul tau spune totul despre tine.
Pun pariu ca esti o grasa urata.
Ma intreb oare ce parere ai despre fete care au fost regulate de toti barbatii, e posibil sa te incadrezi si tu aici.

| adytzzw a răspuns:

Tot respectul! big grin

| Suuziii a răspuns:

Eu cred ca baietii care sunt virgini la varsta asta merita tot respectul... Eu una m as simti foarte mandra

| Eukaw a răspuns (pentru Suuziii):

Te-ai simti mandra sa ai un iubi virgin? Sau te-ai simti mandra daca ai mai fi virgina la varsta aia?