| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ce părere aveți despre băieții care cer nuduri pe rețele sociale? De ce fac asta? Sunt doar niște poze...
Sau cei care trimit din senin poze cu penisurile lor...
Ce cred că se întâmplă dacă îți trimit acea poză?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca te cunosti cu o fata si i propui asta si e de acord nu vad ce e rau, daca trimiti ca nebunu poze, esti un obsedat sexual

| SG1995 a răspuns:

Nu știu de alți, dar eu cel puțin folosesc poza ca material de labă și după o șterg din dispozitiv, de dat, nu dau nud, dacă nu mi se cere.

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru SG1995):

Nu știi să folosești Google-ul?

| SG1995 a răspuns (pentru zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz):

Ba da, dar una e să te masturbezi la poza nud cu mutra unei tipe cu care ai conversații faine, chiar hot, și alta e să vezi un porn, cu persoane cu care n-ai interacționat în viața ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SG1995):

Pai majoritatea te considera disperat daca ceri plus daca vreuna trimite nuduri n-o face sa-ti dai tu laba ci sa primeasca complimente de la tine in legatura cu cum aratã.

Daca as fi in locul unei fete daca unu ar cere nuduri as trimite o poza cum i-o sug altuia, si-i arat semnul pacii doar sa-i fac in ciuda.

Dar daca ti-o freci si inchizi ochii când te gati? Gandindu-te la tipa aia hot e aceelasi lucru.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i înțeleg.Nu văd ce e asa wow.Sau de ce dramatizează atat tipele a căror nuduri ajung la mai multe persoane.
Mi se pare aiurea sa vrei neapărat o anumită poza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niște obsedați