| Crisu_8081 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care le cauta pe fostele prietene ale celor mai buni prieteni ai lor?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Probabil isi dau seama ce au pierdut altii si vor sa cucereasca ei.

4 răspunsuri:
| Crisu_8081 explică:

Pe mine m-a cautat prietenul fostului meu:ma suna, imi facea complimente, ma aburea sa ies cu el la un suc...ghici ce i-am facut: i-am dat intalnire si... o teapa de zile marilaughing daca ati fost intr-o situatie asemanatoare, cum ati procedat?

| Crisu_8081 explică:

Totusi, eu cred ca asa ceva nu se face...si cand ma gandesc ca majoritatea baietilor aleg "prietenii" si nu iubita... iar acestia fac magarii de genul... e cam trist! asa-i?

| greg a răspuns:

Proasta

| Zoombe3 a răspuns:

Nesimtiti, sau vor sa fie siguri ca nimeresc bine laughing