| IanisCrsiti a întrebat:

Ce părere aveți despre băieții care se epilează cu ceara normala sau ceara de zahar? Sau ce părerea aveți despre băieții care se epilează si cei care nu se epilează?

Răspuns Câştigător
| nuivoiesăspun a răspuns:

Bună! Mie mi se pare o chestie ce ține de igienă. Acum să nu exagerăm si să fii mai epilat decât o femeie, dar parul de pe piept, abdoment, inghinal, interfesier, axila spate, poate lipsi.
Ca fată, pe mine mă deranjează atâta păr, stau cu capul pe pieptul tau si nu e prea romantic să mă gâdile la nas părul tău de pe piept, sau nah, mai jos înțelegi tu, gândeste-te dacă ție ți-ar placea la fel de mult să mă vezi cu păr prin unele zone. Brațele si picioarele le poți lăsa în pace, nu e nevoie sa le epilezi.
Acum știi cum e, părerile sunt împărțite, asta e doar viziunea mea și din experiența mea cu bărbații

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Drumul spre feminitate.

| Violleta2022 a răspuns:

O parere proasta, fiindca se efemineaza si se prezinta ca o cocota masculina (gay).

| corbulalbrosu a răspuns:

Orice barbat care este barbat cu adevarat ''mascul'' nu se epileaza. Printre acestia ar putea fi amintiti, Roger Federer, Novak Djocovici, Rafael Nadal si multi multi alti barbati... vectori de imagine al oricarui mascul alpha. big grin

| ywar a răspuns:

Un barbat trebuie sa ai aiba par. Daca e epilat se cheama ca e efeminat. Asta nu inseamna ca trebuie sa fie nesimtit. Departe gandul asta.
Hai sa pastram ideea de barbat si femeie.

| Invictusman a răspuns:

Fiecare e liber sa facă ce dorește.
Nu am nici o părere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o parere mai buna despre cei epilati. Nu toti sunt modele CK, si aia care nu sunt, arata dezgustator neepilati.