| Narfundo a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se epileaza pe picioare?

Răspuns Câştigător
| HelpBoy a răspuns:

Da aia de la wrestling cum se epileaza pe picioare si maini asta nu inseamna ca sun gay.

21 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Iach...

| Anet a răspuns:

Mie personal mi se par ingrijiti, insa ca sa arate bine trebuie neaparat sa fie bronzati(l-am vazut pe varamiu primavara si arata ca naiba:-s ) si sa nu fie foarte slabi iarasitongue

| katy a răspuns:

Mie mi se pare ca tine de igiena corporala si sincer apreciez barbatii care se rad peste tot big grin mi se par mai curati nu imbacsiti de par

| ASIGURATORUL a răspuns:

Fiecare este "proprietarul " propriului corp, face ce considera ca e mai bine. Este o posibila varianta de a arata bine.

| alexutza003 a răspuns:

Asta conteaza de cum te simti tu mai bine, nu de parerea celorlati eu una consider sa baieti care se epileaza pe picioare sunt ingrijiti dar asta nu inseamna ca cei care nu se epileaza nu sunt ingrijiti

| User a răspuns:

Gay! call meu. Cum sa faci asa ceva? Mai lipseste fardu si fondu de ten straight face

| pwp a răspuns:

Metrosexuali se numesc.
din aceasta categorie fac parte actori cunoscuti: Orlando Bloom love struck, Johny Deep love struck, George Cloney

| Candice a răspuns:

Conteaza parerea? Sunt oameni ca noi, in fata lui Dumnezeu, epilati, neepilati, cu bani sau fara suntem egali in toate tongue

| emchristina a răspuns:

Baietii fara par parca nu mai is baietilaughing). acum da trebuie sa fie putin ingrijititongue

| GuessWho a răspuns:

Gay!

| melyyy a răspuns:

Gay ma?laughing) hai nu zau! mie mi se par sexy chiar! :X:X
voua va plac parosii aia cu par peste tooot?laughing lol

| MMarina a răspuns (pentru melyyy):

Aceeasi parere o am si eu! happy

| FirstState a răspuns:

Gay...

| TotulPentruUna a răspuns:

Gay, gay, gay, gay, gay, gay...

| ParanoidOwl a răspuns:

Ahh, cosmarul meu numarul 1...sau 20. In fine, ca tipa, daca vreau picioare epilate devin lesbiana si primesc si un set de sani la pachet. Serios omule, e emasculant.

| chinezu_8455 a răspuns:

Ca sunt niste gay

| alexinho71 a răspuns:

Mi se pare normalwinking

| Doesntmatterbro a răspuns:

Nu inteleg oameni atat de inculti incat iti pot da un raspuns intotdeauna depinde daca ai parul spre blond pe picioare si mic nu te rade ca ii cel mai sexi la un baiat asta, stiu din propia experienta daca il ai brunet si mare radete fiindca aia deja ii scarbos esentialu la un baiat cu picioare sexi ii sa nu lasi parul sa creasca atat de mult incat sa se onduleze dar daca vrei neaparat sa te epilezi trebuie sa ai picioarele cu masa musculara si bronzate si mai ales sa se vada fibra de la gamba dar te sfatuiesc nu incepe sa te epilezi de fiecare data cand iti creste putin ca incepi sa devii o femeie lasa-l sa creasca si cand vezi ca ii atat de mare ca se onduleaza radel.

| Dianaaa97 a răspuns:

Depinde de fiecare baiat altii arata bine altii cam gaybig grinbig grin

| Apm a răspuns:

Sunt genu de oameni care renunta la barbatie cand ajung la 20 de ani

| orion a răspuns:

Gay