| ADY_5784 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii si fetele cu cosuri?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cosurile sunt ceva normal. Nu ocolesc un om doar pentru ca are cosuri. Conteaza personalitatea, ce gandeste fata sau baiatul respectiv.

| SweetCandy a răspuns:

Exista fel de fel de tipuri de ten unul mai sensibil ca altul, asa ca nu am nicio problema cu oamnei care sufera din cauza accneeihappyEste normalhappy

| lays a răspuns:

Eu am acnee.si nu am avut nici o problema cu nimeni.nu am fost marginalizata sau ceva de genu'! am o relatie stabila, si nici inainte de asta nu eram de dat la o parte.inca mi se fac complimente, si se uita baieti dupa mine.deci cosurile, acneea sunt trecatoare si nu trebuie sa judeci un om dupa ele...

| zuzu a răspuns:

Sunt fatabig grin
am cosuri...
si mi se par OK atataa timp cat nu sunt in exces
daca sunt in execees se rezolva cu un baton corectorbig grin:*

| mystik a răspuns:

Salut, sunt si ei oameni ca toti ceilalti numai ca au probleme cu tenul si asta e un lucru normal., persoanele nu pot fi judecate numai dupa aspectul exterior, mai este si felul in care gindesc ceea ce este destul de important pentru majoritatea.

| alinaWalina a răspuns:

Buna. Pai ce parere sa am? nu am nicio parere. Fiecare e in felul lui. Nu judeca un om dupa aparente, dupa cate cosuri arelaughing
Pa pa

| Meryem027 a răspuns:

Pff. nu am o parere anume, intr-adevar nu da bine la vedere, insa pot fi persoane deosebite.happy Deci, depinde.

| Bubu a răspuns:

Pt mine aspectul fizic nu conteaza asa mult, mai mult felul cum se comporta, personalitatea, felul cum vb cu mine etc... Dar oricum sa nu arate asa d jalnic, e bine sa se ingrijeasca.Cosurile la majoritatea adolescentilor e ceva normal.la varsta asta. unii au altii nu.depinde de corpul lor si cum evolueaza. unele apar din lipsa contactului sexual, altii ca nu se ingrijesc, cum ar fi apare acneea etc

| J0hn a răspuns:

E foarte normal e varsta la care iti ies cosuri puncte negre puncte de grasime deci stai linistit... oricum e bine sa iti ingrijesti tenul. big grin ca sa nu ai urme mai tarziu aa si nu ti le rupe ca faci acnee si se intinde si te infectezi si ajungi rau!

| mymy a răspuns:

Pai is fata si am cosuri (nu multe)
si folosesc ceva pentru indepartarea lor
si disparwinking

| cristinutzik a răspuns:

Pai eu nu cred ca cineva ar trebui sa aiba o parere despre acele persoane care au cosuri. Una e sa ai cateva cosuri si alta e sa ai acnee. Acneea este o infectie in sange si sunt cosuri in exces. Dar se poate trata asa ca nu trebuie sa isi faca nimeni probleme cu astatongue. Si atentie! Nu refuzati o fata doar pentru ca are acneetongue fiti atent la trasaturile ei. Poate ca in spetele acneei ea este o fata foarte frumoasawinking Tineti minte. Acneea trece si nu se stie ce-ati pierdut

| Vogelspinne a răspuns:

Mi-e indiferent cum arata, iti spun sincer, sunt unele persoane care nu se uita dupa aspect ci dupa suflet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca au prea multe e acnee daca sunt putine nu-i nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, Ady!:*Eu sunt Adééwinking
Eu, personal, nu îi evit deloc pe cei care au cosuri!
Din potrivă, prietenul meu din copilarie, prietenul meu cel mai bun, Ady, are acnee dar nu am nici o problema cu acest aspect! Uneori ceilalti se iau de el în privința asta, dar eu intervin, fiindca este varsta pubertații(in cazul lui13ani)si este normal sa ai coșuri! Bine eu nu am si ma bucur sincer pentru minebig grin:X
Dar inca o data afirm, nu este o rusine!
Succes! Si inca ceva nu asculta afirmatiile rautacioase!winkinghappybig grin
Te pup dolse!

| DexTer a răspuns:

Parerea mea e " zineryt "winking