| Derkes a întrebat:

Ce părere aveţi despre bărbaţii care îşi duc iubita de la prima întâlnire in pat?

8 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Sunt sanse destul de mari ca cei doi sa ramana impreuna, chiar daca ar face-o din prima. nu recomand asta, decat de a a doua sau a treia intalnire, dar nu e nici de condamnat.

| GoldenZenith a răspuns:

Barbatii care fac asta nu cred ca sunt de blamat.

In schimb, tutele care accepta sunt penibile si cred eu si demne de mila pe o parte. Asta face o tipa cand nu e capabila sa ofere si altceva in afara de placeri fizice: accepta din prima seara. Saraca, se autoproclama "parasuta" fara sa vrea. Nu-i de mirare ca nici barbatii nu mai sunt sentimentali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si unde vrei sa o duca?
mai sunt femeile bune de altceva, in afara de dus pat?

ah, unele mai sunt bune sa ne manance iarba si copacii si sa ne lase fara oxigen.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai să-mi duci patul.

| Kingsley a răspuns:

Niciuna. Fiecare face ce vrea cu prietenul ala mic. Daca vrei sa il turezi pe iubita din prima noapte si ea accepta, nu vad ce e asa deosebit in asta.

| Romania2014 a răspuns:

Pai ar trebui sa consideri ca te culci cu o curva.

Răspuns utilizator avertizat
| Parisi_Alexandra_1999 a răspuns:

Obsedati